Mechanic Dergi

Enerji ve Tesisat Sektörünün En İyi İçerik Kaynağı

KBSB Derneği’nin Genel Kurulu Yapıldı

2 Dakika Okuma
Kazan ve Basınçlı Kap Sanayicileri Birliği Derneği (KBSB) 2014 Olağan Genel Kurulu 7 Mayıs’ta yapıldı.
ISK SODEX Fuarı esnasında CNR Fuar Merkezi Cafe de Artistes Restaurant’da toplanan genel kurulda KBSB Gn. Sekr. Cemalettin Kutluca’nın yaptığı açılış konuşmasının ardından  Divan Başkanlığı’na Sevgen Yağlı , Divan Üyeliklerine de Ahmet Yağcı ve Osman Metin seçildiler.

KBSB Gn.Bşk. H.Ahmet İlhan faaliyet raporunu sunmak üzere yaptığı konuşmada , “Birlik olarak hareket etmek zorundayız. Sektörümüzün sıkıntılarını kamu kurumlarıyla görüşürken ne kadar güçlü olursak o kadar taleplerimizin yerine gelme imkanı artıyor. Geçtiğimiz dönem TSE ile üyelerimize indirim antlaşması , Termik Santral Platformu kurulması gibi önemli icraatlar yaptık. Bu Genel Kurulun derneğimizin tarihinde bir dönüm noktası olmasını arzu ediyoruz. Çok daha yoğun bir şekilde faaliyetlerimize devam etmek istiyoruz” dedi.
Yapılan seçimlerde Yönetim Kurulu’na H.Ahmetİlhan (Mimsan) , Ali Eren (Erensan) , Cem Özyıldırım ( Termo Isı , Ecostar) , Veysel Karabaş (Alfa Kazan) ve Cevat Akkaya (Akkaya Isı) seçildiler. Genel Kurul yeni üyelere rozet takma töreni ve topluca yenilen yemek ardından sona erdi.

Bir Cevap Yazın