Aldağ Banner
Aldağ Banner

Luft HVAC Technologies

Luft HVAC Technologies

LUFTSİS AŞ 2017 yılında kurulmuş, LUFT Markası ile Türkiye Bandırma Organize Sanayi bölgesin deki 25.000 m2 kapalı alan fabrikasında HVAC sektöründe üretim yapmaktadır. ARGE, Üretim, Satış, İmalat, Teknik hizmetler ve  PR departmanları yapılandırılmış olup Merkez ofisi Şerifali / Ümraniye, Avrupa yakası ofisi  Maslak42 projesi içerisindedir. Türkiye geneli bayi / partner yapısı ile proje bazlı ürün ve hizmet vermektedir. Yurtdışı bayilik ve yetkili distribütörlük çalışmalarımız devam etmektedir.

LUFTSİS AŞ ileri teknoloji ve üretim teknolojilerinde fark yaratarak, Endüstri 4.0 platformu dahilinde, inovatif çözümler ve yeni teknolojiler sunan,  hedefi Türkiye de A ve AB segmentin deki  projeler ve ağırlıklı ihracat hedefleri olan bir markadır.  LUFTSİS AŞ nin fiyatlandırma ve satış vizyonunda da ürünlerini yüksek teknolojili üretim yöntemleri ile destekleyerek satılabilir minimum fiyat seviyesinde sunmak vardır.

LUFTSİS AŞ Kalite standart belgeleri hazır olup sektörel standart belgelendirmeler içinde gerekli hazırlıkları tamamlamıştır. Bu kapsamda başta  EUROVENT, TUV HIJYEN  belge müracaatları yapılmış olup bunlar erken 2018 yılı içinde tamamlanacaktır.

LUFTSİS AS imalat ve üretimde yüksek kalite

standartlarını hedeflemektedir. Bu bazda mevcut zengin üretim teknolojilerine ve ekipmanlarına  ek olarak  Türkiye HVAC imalat sektöründe tesisindeki mevcut üretim makine parkına ilave İLK olarak Panel Büküm Merkezi ve 5 KW HD LASER kesim merkezi siparişi vererek 2018 yılında devreye almayı programlamıştır.

Durmazlar Panel Büküm Merkezi    Durmazlar HD Laser kesim Merkezi

ÜRETİMLERİMİZ :

 • * Konfor,  Hijyen ve Endüstriyel  Modüler   Klima Santralları,
 • * Kompakt Klima Santralları,
 • * Ekzost Fanları,
 •  *Isıtıcı Apareyler;
 • * Isı Geri kazanım Cihazları,
 • * Mutfak Davlumbaz Aspiratörleri,
 • * Fan Coil ler,
 • * Endüstriyel Kondensing Üniteler dir.

LUFTSİS AŞ yeni teknoloji gelişimine yüksek ARGE desteği ile vizyonel olarak hazırdır. BU bazda  sektöre getireceği önemli ve İLK olma anlamında farklılıkları vardır.  Örnek vermemiz gerekirse;

 • LuftBOND Yüzey Kaplama Sistemi: Bu uygulamada fabrikasyon metal işleme tezgâhlarından çıkan tüm metalik yüzeyler içten ve dıştan, dünyada kullanılan en üst metal kaplama yöntemi olan ve ağırlıklı otomotiv, beyaz eşya üretiminde kullanılan 7 aşamalı KATAFOREZ KAPLAMA yapılmakta ve sonrasında tesisimiz içerisindeki Elektrostatik toz boyama hattında boyanmaktadır. Bu uygulama Türkiye HVAC sektöründe İLK olup Avrupalı rakiplerimizce de güncel olarak araştırma halindedir. BU uygulama ile ürünlerimize standart olarak 7 YIL KOROZYON garantisi verilmektedir.
 • Alternatif İzolasyonlar : Luft standart kapak izolasyonu 60 mm Kalınlığında Kaya yünü izolasyondur. Klima cihaz kapak-gövde ısıl ve ısı köprüleme izolasyon değerleri alternatif yeni teknolojiler ile iyileştirilmiştir. Bunlar VIP ( Vacuum Insulatıon Panel) ve Mikro Seramik Kürecikli izolasyon boyalarıdır.
 • Microchannel Fin Teknolojisi : Isı değiştiricilerde Microchannel fin teknolojisine geçilerek ısı transfer verimlerinin %8-12 arasında arttırılması temin edilmiştir.
 • LuftIOT: Yüksek standartlı ürünlerimizin IOT bazlı standart GSM servis sağlayıcıları kullanılarak WEB üzerinden worldwide takip ve kontrol sistemidir.
 • Luft Klima santrallarında standart sürekli form kaideye ek olarak yükseklik ayarlı ayaklar kullanılmıştır. Terazili olmayan kaidelerde santral hücre bağlantılarını hava sızdırmaz olarak 3 eksenli yapmak kolay hale getirilmiştir.
 • LuftWARE: Web tabanlı ürün secim ve dizayn programımızdır.

LUFTSİS AŞ yeni teknolojileri HVAC sektörüne taşırken bunlara ait marka, tescil, faydalı model ve patentlerini de alarak ürün ve hizmetlerini koruma altına almaktadır.

LUFT marka mevcut ihracat ağırlıklı projelerimiz üretimleri devam etmekte olup ürünlerin ilk sergilemesi 2018 SODEX fuarı kapsamındaki standımızda yapılacaktır.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

101. Sayımız Yayında
%d blogcu bunu beğendi: