Aldağ Banner
Aldağ Banner

AIRPLUS, Hijyenik tasarımlı “AHUPIus H” ürün aralığındaki klima santralleri için

AIRPLUS, Hijyenik tasarımlı “AHUPIus H” ürün aralığındaki klima santralleri için

AIRPLUS, Hijyenik tasarımlı “AHUPIus H” ürün aralığındaki klima santralleri için TUV SUD Sertifikasyon İşaretini kullanmaya hak kazandı.

AIRPLUS İklimlendirme Teknolojileri San. Tic. Şti., Hijyenik tasarımlı “AHUPIus H” ürün aralığındaki klima santralıleri üzerinde yapılan testlerin olumlu sonuçlarına dayanarak DIN 1946 Bölüm 4’e (12/2008) standardına göre, TUV SUD lndustrie Service GmbH’nin Sertifika Programının şartlarını yerine getirerek TUV SUD Sertifikasyon İşaretini kullanmaya hak kazandı.

İklimlendirme sektöründe 10 senedir %100 Türk Sermayesi ile üretim yapan ve hizmet veren AIRPLUS İKLİMLENDİRME TEKNOLOJİLERİ’nin ürünleri, Türkiye’nin yanısıra, Azerbaycan, Gürcistan, Türkmenistan, Kazakistan, Irak ve İran gibi farklı iklimlere sahip bir çok ülkede yıllardır kullanılıyor.

AIRPLUS’ın ürün gamı HVAC projelerinin tamamını kapsayacak şekilde oldukça geniş: Klima Santrali (müşteri isteğine bağlı olarak otomatik kontrol panolu / ihtiyaca göre özel tasarım), DX Bataryalı Klima Santrali (otomatik kontrol panolu / ihtiyaca göre özel tasarım), Çatı Tipi Paket Klima Santrali (Rooftop), Hijyenik Tip Paket Klima Santrali, Gizli Döşeme Tipi Fan Coil Ünitesi, Kapalı Yüzme Havuzu Nem Alma Santrali, Davlumbaz Santrali (Elektrostatik Filtreli), Tavan Tipi Isı Pompalı Isı Geri Kazanım Cihazı, Tavan Tipi Isı Geri Kazanım Cihazı, DX Bataryalı Tavan Tipi Isı Geri Kazanım Cihazı, Hücreli Aspiratör, Vantilatör, Sıcak Hava Apareyi (Aksiyal/Radyal Fanlı), Yer Konvektörü, Şaft Damperi, Sığınak Fanı, Dikdörtgen Kanal Tipi Fan, Kanal Tipi Elektrikli Isıtıcı, HEPA Filtre Kutusu.

AIRPLUS, üretimini İstanbul Çekmeköy’deki tesisinde kalifiye personeli ile yapıyor, ilk yatırım maliyeti, ekipman ve işçilik kalitesi, enerji verimliliği, projeye uygun esnek çözüm alternatifleri, uygun teslim süreleri ve özgün tasarımı ile dikkatleri üzerine çekiyor.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

101. Sayımız Yayında
%d blogcu bunu beğendi: