GF Hakan Plastik’e, ISK SODEX 2019’da büyük ilgi

GF Hakan Plastik’e, ISK SODEX 2019’da büyük ilgi

GF Hakan Plastik, 2-5 Ekim 2019 tarihleri arasında gerçekleşen ISK SODEX İstanbul 2019‘da yeni ürünleriyle büyük ilgi gördü.  Özellikle Türkiye’de bir ilk olan PP bazlı, yanmaya dayanıklı, ses yalıtımlı halojen içermeyen Silenta Extreme, yüksek basınç dayanımlı PP-RCT ve çok katlı binaların tesisat sistemleri için geliştirilmiş GF Aerator en ilgi çeken ürünler oldu.

GF Hakan Plastik, ISK SODEX’de  en yeni ürünlerinin yanı sıra GF‘in üst yapı ve alt yapı ürünlerine de yer verdiği standında yoğun bir fuar dönemi geçirdi.“ISK-SODEX Ustalar Ligi” yarışmasının sponsorları arasında bulunan GF Hakan Plastik yetkilileri, fuar süresince devam eden yarışmada jüri üyesi olarak değerlendirmede bulundular. Oğulcan Kuş’un 4 gün boyunca standda gerçekleştirdiği müzik performansı da izleyiciler tarafından yoğun ilgi gördü.

Üstyapı ve alt yapıda yenilikçi ürünler

Sektörün ihtiyaçları doğrultusunda ürün geliştirme çalışmalarına devam eden GF Hakan Plastik, ISK SODEX’te mevcut alt yapı ve üst yapı ürün gruplarında yer alan ürünlerinin yanı sıra fuarda ilk kez tanıtımını yaptığı ürünleri ile adından söz ettirdi.

GF Hakan Plastik, EN 13501 yanma normlarına göre B-s1; d0 değerlerini sağlayan yüksek performanslı bir ürünü Silenta Extreme Yanmaya Dayanıklı PP Bazlı Halojen İçermeyen Ses Yalıtımlı Boru Sistemi’nin lansmanını ISK SODEX Fuarı’nda gerçekleştirdi. Türkiye’de bir ilk olan Silenta Extreme, gerek bayiler gerekse ziyaretçiler tarafından büyük ilgi gördü.

Aerodinamik tasarımı ile binaların atık su sistemlerindeki havalık hattını elimine eden GF Aerator, yine standın ilgi çeken ürünlerinden biri oldu. Tasarımı ve tüm analizleri GF Hakan Plastik ÜR-GE ekibine ait olan GF Aerator, 6 çıkış noktası ile Silenta Premium ve Silenta 3A ile uyumlu olarak kullanılabiliyor; kesme ve kaynak işlemine gerek kalmadan push-fit (contalı) olarak hızlı ve kolay şekilde monte edilebiliyor.

Soğuk ve sıcak su tesisatlarının vazgeçilmez ürünü olan Aquasystem’in en yeni üyesi PP-RCT de yine ilgi gören ürünler arasındaydı. Çok katmanlı cam elyaf takviyeli boru sistemi PP-RCT, yine Türkiye’de ilk kez GF Hakan Plastik Çerkezköy tesislerinde üretilmeye başlayan bir sistem.

Geniş bir ürün ürün sergilemesi yapılan standda Red Dot Award 2019’da Onur Mansiyonu alan Hycleen Automation System; iFIT, iLITE, döşemeden ısıtma sistemleri, otomasyon sistemleri gibi ürünler de yer aldı.

Alt yapı ürün grubunda ise Koruge borular, özel bağlantı ekipmanları sergilendi. MULTI/JOINT® 3000 Plus, tüm boru malzemelerinin özel montaj ekipmanları olmaksızın bağlanmasına yardımcı olması açısından dikkat çeken ürün oldu.

Yanmaya karşı dayanıklı ürünler

ISK SODEX Fuarı’nın ikinci gününde Forum Alanı programı çerçevesinde Ürün Yöneticisi Ozan Kovancı, Binaların Yangından Korunması Hakkında Yönetmeliğe Uygun GF Hakan Plastik Çözümleri üzerine bir sunum gerçekleştirdi. Sunumda Silenta Boru Sistemleri ve özellikle fuarda lansmanı yaptıkları ailenin en yeni ürünü Silenta Extreme üzerine bilgiler aktarıldı.

Plastik borularla performs

GF Hakan Plastik standında ziyaretçiler VR (Virtual Reality) ile GF Hakan Plastik Çerkezköy üretim tesisini gezerek, tesis hakkında bilgi aldılar.  Ayrıca ziyaretçiler ürünleri dijital olarak da inceleme imkanı buldular.

“Yetenek Sizsiniz” yarışmasında büyük beğeni toplayan Oğulcan Kuş’un plastik borulardan oluşturduğu enstrümanı ile fuar süresince aralıklarla gerçekleştirdiği performansı ziyaretçiler tarafından ilgiyle izlendi. GF Hakan Plastik boruları kullanılarak özel olarak tasarlanan enstrüman ve müzik ile keyifli dakikalar yaşandı.

Ustalar Ligi’nde heyecan

Fuar süresince devam eden Ustalar Ligi yarışması sponsorlarından olan GF Hakan Plastik’i Teknik Hizmetler Müdürü Yasemin Arslan jüri üyesi olarak temsil etti. Ustalar arasında yaşanan heyecan, jüri ve izleyicilere de yansıdı. 3 gün süren yarışmada ustalara GF Hakan Plastik’den hediyeler de sunuldu. Kazananlar fuarın son günü ödüllerini aldılar.

Bu slayt gösterisi için JavaScript gerekir.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?