reklam-alani
reklam-alani

Doğu İklimlendirme Sodex Fuarında Farklı Standıyla Dikkat Çekti

Doğu İklimlendirme Sodex Fuarında Farklı Standıyla Dikkat Çekti

Doğu İklimlendirme bu yıl da Sodex İstanbul fuarındaki farklı standıyla dikkat çekti. “Doğadan ilham aldık” teması üzerinden hazırlanan stantta ağırlıklı olarak düşük enerji tüketimi olan ve ErP uyumlu ürünler sergilendi. 2019 yılında çevreye duyarlı tasarım kriterlerini ön plana alan firma, fuarda ev tipi ısı geri kazanım cihazı ve rotorlu enerji geri kazanım cihazı gibi çevreye duyarlı ve enerji tasarrufu yapan ürünleri ile dikkat çekti. Ayrıca tavan tipi selülozik eşanjörlü ısı geri kazanım cihazı ve ErP 2018 uyumlu yeni nesil rooftop cihazının da ilk lansmanları yapıldı.

2018 Sodex fuarında köfte pişirilerek dağıtılırken ortaya çıkan duman ve koku hava filtrasyon cihazı FOUR KITCHEN ile temizlenmişti. Bu yıl ürün geliştirilerek ısı geri kazanım fonksiyonu da eklendi ve yine gerçek şartlarda çalıştırılarak performansı müşterilerin beğenisine sunuldu.
4 gün boyunca birçok yerli ve yabancı misafirini ağırlayan Doğu İklimlendirme geniş ürün yelpazesinden farklı ürünleri müşterilerine ve pazara tanıttı.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?