Mechanic Dergi

Enerji ve Tesisat Sektörünün En İyi İçerik Kaynağı

Yeni teknolojilerimiz ve çevreci yaklaşımlarımız ile ISK-SODEX’teydik

Avrupa’nın en büyük iklimlendirme sistemleri fuarlarından olan ISK-SODEX’te bu yıl da fuardaki stant alanımızda ürün ve çözümlerimizi ziyaretçilerimizle buluşturduk.

2-5 Ekim tarihlerinde Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenen ISK-SODEX İstanbul 2019 Fuarı’nda yeni dijital çözümlerimizi ve sürdürülebilirlik anlayışımızı ziyaretçilerimizle paylaştık.

Yüksek sıcaklık şartlarında çalışmaya uyumlu tasarlanan yeni ekoloji ünitemiz VOClean HT ve düşük enerji tüketimiyle konforu bir araya getiren FLCompact entegre ısı pompalı klima santralini ziyaretçilerimizin beğenisine sunduk. Systemair ürün ailesinin yeni üyesi FLCompact, R410A soğutucu akışkan ile çalışarak, sürdürülebilirlik hedeflerimize de uyum sağlıyor.

ISK-Sodex kapsamında sergilediğimiz bir diğer çözüm ise dijital yeniliklerimizden biri olan, retrofit çalışmalarımızı anlatan uygulamaydı. Eski bir klima santralinin komponentlerini yenileyerek, işletme maliyetinin eşzamanlı olarak nasıl düştüğünü ve yatırım geri dönüş süresini gözlemleyebildiğiniz uygulama Retrofit, ziyaretçilerimiz tarafından yoğun ilgiyle karşılandı.

Fabrikamızda üretilen klima santralinin içine yerleştirdiğimiz fotoğraf ekipmanlarıyla, bir fotoğraf kabini yarattık. Dört gün süren fuar boyunca yoğun ilgiyle karşılanan fotoğraf kabinimizden, ortaya çok eğlenceli kareler çıktı.

Standımızın bir diğer ilgi noktası olan bilgi yarışmasında ise rekabet oldukça fazlaydı. Farklı kategorilerden oluşan yarışmada ziyaretçilerimiz; teknik bilgi, sürdürülebilirlik, yeni teknolojiler, Systemair ve İsveç gibi konulardaki bilgilerini yarıştırdılar. Dört günlük fuarın sonunda her günün ilk üç yarışmacısına sürpriz ödüller verildi.

 

Bu slayt gösterisi için JavaScript gerekir.

Bir Cevap Yazın