Aldağ Banner
Aldağ Banner

Duyar’dan Yerli Üretim Yivli İzlenebilir Kelebek Vana Ürünününde UL Belgelendirme Başarısı

Duyar’dan Yerli Üretim Yivli İzlenebilir Kelebek Vana Ürünününde UL Belgelendirme Başarısı

Türkiye’de %100 yerli sermaye ile HVAC ve Yangın Korunum Sistemleri üretimi gerçekleştiren öncü firma Duyar Vana 56 yılı aşkın deneyimi ile tasarlamaya, üretmeye ve kalitesini belgelendirmeye devam ediyor.

Duyar Vana, “Yangın Korunum Sistemleri” grubu ürün kategorisinde yer alan Yivli İzlenebilir Kelebek Vana ürünü için tüm çaplarda UL Belgesi alarak marka güvenilirliğini perçinlemiştir.

Türkiye’de ilklerin öncüsü olan Duyar Vana bir ilki daha başararak Wafer İzlenebilir Kelebek Vana ürünleri için almayı başardığı UL ve FM Belgelerinin ardından Yivli İzlenebilir Kelebek Vana ürünleri için de tüm çaplarda UL Belgesine sahip olmuştur.

Duyar Vana 1965’ten beridir sektörünün en kaliteli; en güvenilir ve en yenilikçi ürünlerini üretmeye devam ediyor. HVAC ve Yangın Korunum Sistemlerinde geniş ürün yelpazesine sahip olan Duyar; Esenyurt’ta 16 bin metrekare kapalı alanda yer alan üretim tesisleri; Ataşehir’de bin metre kare alana sahip sprinkler üretim tesisi ve Gürpınar’da 8 bin metrekare üzerine kurulu; Türkiye’nin tam otomasyon ile üretim yapan sayılı dökümhanelerinden birinde üretim süreçlerini devam ettirmektedir.

Yerli Üretim

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

101. Sayımız Yayında
%d blogcu bunu beğendi: