Daikin, Ödüle Doymuyor!

Daikin, Ödüle Doymuyor!

Marketing Türkiye’nin düzenlediği A.L.F.A. Awards’tan Daikin Türkiye ’ye soğutma kategorisinde birincilik ödülü!

İklimlendirme sektörünün standartlarını belirleyen markası Daikin, “Müşteri Deneyimini En İyi Yöneten Markalar”ın seçildiği A.L.F.A. Awards’ta soğutma kategorisinde birincilik ödülünü kazanarak büyük bir başarıya imza attı. Bugüne kadar tasarımdan ihracata kadar çeşitli alanlarda birçok ödülün sahibi olan Daikin, Marketing Türkiye A.L.F.A ödülüyle bir kez daha ödülle buluştu.

Üstün teknolojisi ve yenilikçi ürünleriyle iklimlendirme sektörünün çıtasını yukarı taşımaya devam eden Daikin, Marketing Türkiye ve pazar araştırmaları şirketi Akademetre işbirliğiyle gerçekleştirilen araştırmanın baz alınarak düzenlediği “A.L.F.A Awards”da soğutma kategorisinde birincilik ödülü kazanarak iklimlendirme sektörüne damgasını vurdu.

2015 yılından bu yana en iyi müşteri deneyimini yaratan markaların ödüllendirildiği A.L.F.A. Awards, müşteri deneyimi yönetimindeki başarılarıyla, müşterileriyle sağlıklı ve sürdürülebilir bir ilişki kuran markaları 6 Ekim 2021’de Hilton İstanbul Bomonti’de gerçekleştirilen törenle onurlandırdı.

Bu yıl altıncısı gerçekleştirilen, Marketing Türkiye ve AKADEMETRE iş birliğiyle düzenlenen A.L.F.A Awards’ta halk jürisi tarafından 57 kategoride deneyimi en iyi yaşatan markalar “Customer Brand” seçilerek ödüllendirildiği ölçümlemede Daikin, soğutma kategorilerinde ilk sıranın sahibi olarak sektördeki iddiasını bir kez daha göstermiş oldu.

A.L.F.A Awards’ta Daikin’in elde ettiği başarıya ilişkin bir açıklama yapan Daikin Türkiye Genel Müdür Yardımcısı Vedat Yazar, “Biz de diğer tüm sektörler gibi pandeminin başlamasıyla oldukça değişik bir organizasyon içerisine girmek zorunda kaldık. Çünkü tüketici trendleri değişti; “Doğru Hava” tüketiciler için en önemli konuların başında gelmeye başladı. Biz de Daikin olarak marketing stratejilerinin odağına tüketiciyi koyarak müşteri deneyimi süreçlerimizi uçtan uca yeniden yapılandırdık. Bu araştırmanın sonucunda da en büyük jüri olan tüketicilerin değerlendirmesi sonucu müşteri deneyiminde bu ödülü alıyor olmak bizleri çok mutlu etti. Bu anlamda araştırmaya katılan tüm tüketicilerimize, araştırmayı düzenleyen sizlere ve tüm Daikin Türkiye ailesine çok teşekkür ederiz.” dedi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

121. Sayımız Yayında.