Copa Kıdem Ödülleri Sahiplerini Buldu

Copa Kıdem Ödülleri Sahiplerini Buldu

google-news

Sektördeki 30. yılını kutlamaya hazırlanan COPA Isı Sistemleri’nde kıdem ödülleri heyecanı yaşandı. Her yıl geleneksel olarak düzenlenen COPA Kıdem Ödülleri’nde bu yıl da 10., 15., 20. ve 25. yıllarını tamamlayan COPA çalışanlarına plaket ve ödülleri takdim edildi.

COPA Isı Sistemleri Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Besler, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ayça Besler, Genel Müdür Ersin Kantar ve üst düzey yöneticilerin de katılımıyla gerçekleştirilen COPA Kıdem Ödülleri, COPA’nın Bursa Minareliçavuş Organize Sanayi Bölgesi’nde yer alan fabrikasında düzenlendi.

Kurumdaki 10., 15., 20. ve 25. yıllarını tamamlayan çalışanlara, plaket ve ödülleri takdim edilirken; COPA Isı Sistemleri Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Besler, tören öncesinde kısa bir konuşma yaparak COPA’nın yerel ve global hedefleri hakkında bilgiler verdi. Mehmet Besler, törende tüm çalışanlara kuruma vermiş oldukları emekleri ve özverileri için teşekkür ederek, “İklimlendirme sektöründe elde ettiğimiz tüm başarıların altında ekip arkadaşlarımızın özverileri ve emekleri yer alıyor. Ailemizin genişleyerek daha nice başarılara imza atacağına inancım tam.” dedi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

119. Sayımız Yayında.