Aldağ Banner
Aldağ Banner

Baymak, ısıtma sektöründe A.L.F.A. Awards tarafından “Müşteri Deneyimini En İyi Yöneten Marka” seçildi

Baymak, ısıtma sektöründe A.L.F.A. Awards tarafından “Müşteri Deneyimini En İyi Yöneten Marka” seçildi

Müşteri memnuniyetini mükemmelleştirmek için uzun zamandır yatırımlarını sürdüren Türkiye iklimlendirme sektörünün öncü ismi Baymak, ısıtma sektöründe A.L.F.A. Awards tarafından “Müşteri Deneyimini En İyi Yöneten Marka” seçildi. Marketing Türkiye ve Akademetre iş birliğiyle düzenlenen “Müşteri Deneyimi En iyi Yöneten Markalar”ın yarıştığı A.L.F.A. Awards’ta kazananlar, 6 Ekim Çarşamba günü, Deneyim Tasarımı & Yönetimi Zirvesi XCO’21 kapsamında açıklandı.

Bu yıl altıncısı gerçekleştirilen, A.L.F.A Awards’ta halk jürisi tarafından 57 kategoride deneyimi en iyi yaşatan markalar, “Customer Brand” (Müşteri Markası) seçilerek ödüllendirildi. Baymak, ısıtma sektörü kategorisinin “Customer Brand”i olmaya layık görüldü.

Yapılan araştırmayla “Müşterilerin arzu boyutu” ile “Markayı deneyimleme istekleri”, “İletişim boyutu” ile “Markanın iletişim faaliyetlerinin niteliği” ve “İlişki boyutu” ile “Markanın tüketici nezdinde bilinirliği” gibi müşteride markanın ilk izlenimini oluşturan satış öncesi ilişkiler değerlendirildi.

Müşteri memnuniyetini “İşimiz Sizi Anlamak” yaklaşımı ile deneyime dönüştüren Baymak; bu anlayışla üretim, satış ve sonrasındaki hizmetler, gelişmiş yetkili servis ve bayi ağını sürekli olarak geliştirmeye devam ediyor.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

101. Sayımız Yayında
%d blogcu bunu beğendi: