Cum. Eyl 25th, 2020

Mechanic Dergi

Enerji ve Tesisat Sektörünün En İyi İçerik Kaynağı

Copa 2019 Isk Sodex Fuarı’na Katıldı

COPA, 2 - 5 Ekim 2019 tarihinde Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleşen ISK Sodex İstanbul 2019 Fuarı’na katıldı. Isıtma, soğutma, havalandırma, klima, pompa, yalıtım, tesisat, vana, su arıtma, güneş enerji sistemleri gibi alanları kapsayan ISK- Sodex Fuarı, yerli ve yabancı sektör temsilcilerini bir araya getirdi.

İklimlendirme sektörünün büyük markalarının bulunduğu 7. Holde A06 numaralı  142,5 metrekarelik standında yer alan COPA, ürünlerini sektör profesyonelleriyle buluşturdu. Standında  panel radyatör, dekoratif panel radyatör, alüminyum radyatör, duvar ve salon tipi klima, havlupan, radyatör vanaları ve montaj aksesuarlarını sergileyen COPA, 4 gün boyunca yurtiçindeki ve yurtdışındaki ziyaretçilerini ağırladı.

Hannover Messe Sodeks Fuarcılık tarafından düzenlenen ISK Sodex Fuarı’na bu yıl; 35 ülkeden 1021 katılımcı, 106 ülkeden fuarı ziyarete gelen 85.371 profesyonel ziyaretçi katılım gösterdi. Bu yıl fuarda; bir önceki yıl gerçekleşen fuara kıyasla % 4’lük yabancı ziyaretçi artışı, %60’lık online ziyaretçi ziyaretçi artışı sağlandı.

Bu slayt gösterisi için JavaScript gerekir.

Bir Cevap Yazın