Ferroli 2019 Isk Sodex Fuarı’nda Sektörle Buluştu

Ferroli 2019 Isk Sodex Fuarı’nda Sektörle Buluştu

31 Temmuz 2019 itibariyle Türkiye’deki üretim, satış ve pazarlama faaliyetlerinin Bestherm İklimlendirme’ye geçtiği duyurusunun hemen ardından Ferroli markası,  ISK-Sodex Fuarı’nda sektör profesyonelleriyle buluştu.

Sektörün en büyük organizasyonlarından biri olan ISK-Sodex Fuar’nda 7 No’lu salonda 209 metrekarelik standı ile yer alan Ferroli, premix tam yoğuşmalı Bluehelix Tech kombi, Energy Top W kazan ve panel radyatörleri başta olmak üzere yenilikçi ürün ve hizmetlerini fuarda sergiledi.

Ödüllü Premix Tam Yoğuşmalı Ferroli Bluehelix Tech Kombiler

Altroconsumo tarafından ödül alan Erp-Eco Design kriterlerine uygun Ferroli Bluehelix Tech kombiler, premix yoğuşma teknolojisi ile yüksek verimlilik sağlıyor. Ferroli patentli titanyum alaşımlı paslanmaz çelik eşanjöre ve farklı kapasitelere sahip Ferroli Bluehelix Tech kombiler, sessiz çalışması, mükemmel izolasyona sahip olması, kompakt ölçüleri ve montaj kolaylığı ile ön plana çıkıyor. Kullanım suyunda en yüksek konfor seviyesi olan 3 yıldızlı kullanım suyu konfor kriterlerine uygun olup, bol miktarda ve çok hızlı sıcak su üretebilme özelliğine sahip.

Teknolojik Üstünlüklere Sahip Ferroli Energy Top W Premix Yoğuşmalı Kazanlar

Farklı kapasite seçenekleri bulunan Ferroli Energy Top W duvar tipi kazanlar, premix tam yoğuşma teknolojisi ile 109’luk yüksek yanma verimliliği sağlıyor. Ferroli Energy Top W duvar tipi kazanların; metal fiber paslanmaz çelik brülörü, yoğuşma eşanjörü, standart kontrol paneli ve hermetik kullanıma uygun olması gibi birçok teknolojik üstünlüğü bulunuyor.  6 farklı emniyet sistemine sahip olmasının yanında,  Kaskad sistemlerle de kullanılabiliyor.

Ferroli Gold ile İş Ortakları ile Güçlü İletişim

Türkiye’deki üretim, satış ve pazarlama faaliyetleri Bestherm İklimlendirme tarafından yönetilen Ferroli, iş ortaklarıyla iletişimi güçlendirmek ve iş süreçlerinde daha hızlı ve daha kolay ilerleyebilmek amacıyla hazırladığı Ferroli Gold mobil uygulamasını da ilk defa ISK-Sodex Fuarı’nda duyurdu. Google Play Store ve AppStore’dan indirilebilen Ferroli Gold mobil uygulaması, Türkiye’nin her noktasındaki satış temsilcilerine üstün kalitede hizmet sağlayabilmeyi ve sıcak iletişim kurabilmeyi amaçlıyor.

Bu slayt gösterisi için JavaScript gerekir.

Sosyal Medyada Paylaşın:
Etiketler:
Ferroli Fuar Türkiye

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?