reklam-alani
reklam-alani

İmbat, Yeniliklere ve Teknolojiye Açtığı Pencerelerle ISK-Sodex 2019’da İlgi Topladı

İmbat, Yeniliklere ve Teknolojiye Açtığı Pencerelerle ISK-Sodex 2019’da İlgi Topladı

İmbat İklimlendirme ve Soğutma Sistemleri, 2-5 Ekim 2019 tarihlerinde İstanbul’da gerçekleşen ISK-Sodex Fuarı’nı başarıyla tamamladı. İmbat, yenilikleriyle, teknolojisiyle ve imza attığı ilklerle dolu dünyasına açtığı farklı pencerelerle, fuar süresince yoğun ilgi topladı.

İmbat’ın Teknolojiye Açılan Penceresi; Ar-Ge ve Mühendislik Gücü

Bugüne kadar sektörde çok sayıda ilke imza atan İmbat; %100 yerli ilk çok kompresörlü VRV klima santrali, dünyada ilk inverterli merkezi soğuk depo, Türkiye’de tasarlanan Eurovent sertifikalı ilk çatı tipi klima, %100 yerli ilk doğalgazlı çatı tipi klima ürün tasarımlarının yanı sıra termodinamik ısı geri kazanımı, scroll kompresörlü hassas klima ve soğutma grubu cihazlarında uygulanan asimetrik soğutma teknolojileri ile de sahip olduğu ar-ge ve mühendislik gücünü gösterdi.

Yeniliklerine Ar-Ge Merkezinde eş zamanlı olarak yürüttüğü projeler ile devam eden İmbat, ISK-Sodex fuarında bu çalışmaların ürünü olan yeni ürün modeli ve teknolojilerini de tanıttı. Farklı kullanım amacı ve pazar ihtiyaçlarına yönelik olarak tasarladığı ürünlerden biri de distribütörleri kanalıyla Almanya ve Avusturya pazarlarına sunduğu taşınabilir çatı tipi klima modelleri oldu. İç ve dış ortam montajına uygun seriler halinde tasarlanan cihazlar, özellikle etkinlik ve organizasyonlarda taşınabilir ve verimli bir çözüm sağlıyor.

İmbat’ın fuarda sergilediği bir diğer yeni ürün ise; havacılık sektöründe uçak yolcu biniş köprülerinin klimatizasyonu için tasarlanan çatı tipi klima oldu. İmbat, bu ürünüyle spesifik alanlar için ideal iklimlendirme çözümünü sunuyor.

Nesnelerin İnterneti, İmbat Cihazlarında!

İmbat teknolojisi ve yeniliklerinden bir diğeri ise İmbat ürünlerinde yer alan yazılımda kendini gösterdi. Nesnelerin interneti (IoT – internet of things) teknolojisini iklimlendirme alanında uygulayan İmbat,  hem enerji verimliliği hem de yönetim ve bakım etkinliği sağlayan yeni kontrol sistemini tanıttı.

İmbat’ın Deneyime Açılan Penceresi; 28 Yıllık Deneyim ve Güven

İmbat sahip olduğu deneyim ve mühendislik gücüyle tasarladığı ürünlerini tanıtırken, “%100 yerli tasarım”lara dikkat çekti. Yerli tasarım ve üretim gücünü temsil eden İmbat, sektörde yerli markaların ve yerli tasarımların teşvik edilmesinin önemini bir kez daha vurgulamış oldu.

İmbat, Türkiye’de tasarladığı ve kendi üretimini gerçekleştirdiği uluslararası standartlardaki ürünlerle, bugüne kadar dünyanın birçok noktasına ulaştı. 40’tan fazla ülkeye gerçekleştirdiği ihracatın yanı sıra satış ve satış sonrası hizmetleriyle İmbat’ı farklı ülke pazarlarında temsil eden distribütör ve partnerler, güçlü işbirliği ve dostluklara işaret ediyor. İhracat gücüyle İmbat, kurumsal hedeflerine emin bir şekilde ilerlerken Türkiye’nin mühendislik gücünü de dünyada gururla temsil ediyor.

İmbat Çatı Tipi Klima; Eurovent’te 18’de 18!

İmbat çatı tipi klima, Eurovent tarafından gerçekleştirilen testlerde, son üç testi aralıksız olarak, sıfır hata ile tamamladı Her seferinde altı kriterin değerlendirildiği testlerde, toplam on sekiz kriteri hatasız olarak karşıladı. İmbat, elde ettiği skorlar, verimlilik ve güvenilirliğin altını çizdi.

İmbat, ISK-Sodex 2019’da ziyaretçilerini, %100 yerli ve özgün tasarımlarla açtığı pencerelerle; tasarımdan üretime, bilginin gücünden dostluk ve deneyimin güvenine uzanan zengin dünyasını keşfetmeye davet etti.

Bu slayt gösterisi için JavaScript gerekir.

Sosyal Medyada Paylaşın:
Etiketler:
Fuar imbat ISK Sodex

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?