Bosch Termoteknoloji, “Tasarruf Candır” oyunuyla tasarruf bilinci oluşturuyor!

Bosch Termoteknoloji, “Tasarruf Candır” oyunuyla tasarruf bilinci oluşturuyor!

Bosch Termoteknoloji Hayatı kolaylaştıran teknolojiler üreten Bosch Termoteknoloji, tasarrufcandir.com web sitesindeki eğlenceli oyunuyla, çocukların tasarruf kavramı hakkında bilinçlenmesine katkı sağlıyor.

İklimlendirme sektörünün öncü markalarından Bosch Termoteknoloji, 31 Ekim Dünya Tasarruf Gününü anlamlandırmak üzere Tasarruf Candır oyununu çocukların ve ebeveynlerin kullanımına sundu. Çocukların ebeveynleriyle birlikte oynayarak tasarruf hakkında farkındalığa sahip olmalarını hedefleyen oyun, 31 Ekim tarihinde başladı ve iki hafta boyunca yayında kalacak.

www.tasarrufcandir.com web sitesi üzerinden giriş yapılan oyununda kullanıcılar bir evin odaları içinde gezerek odalardaki görevleri tamamlıyor. Her odada faydalı birçok tasarruf ipucu bulunuyor. Bu adımları takip eden kullanıcılar “TasarrufluCan” unvanını alıyor ve puanlarına göre sertifika almaya hak kazanan kullanıcılar dilerlerse sosyal medya hesaplarından sertifikalarını paylaşabiliyor. Oyunla birlikte  tasarruf kavramının daha fazla çocuğa ulaşmasını hedefleyen Bosch Termoteknoloji, yarışma sonundaki başvuru formunu dolduran ilk 500 katılımcıyı Online Tasarruf Şenliği’nde ağırlayacak.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

95. Sayımız Yayında
%d blogcu bunu beğendi: