İklimlendirme sektörünün öncü markalarından DemirDöküm, yeni iletişim kampanyasını hayata geçirdi. Doğru Seçim ve Tıkır Tıkır reklam kampanyalarıyla izleyicilerin büyük beğenisini kazanan marka, bu kez “Hangi kombiyi alsam?” sorusunun 67 yıllık cevabını, akıllara ve dillere kazınacak, izlemesi ve dinlemesi keyifli bir kampanya eşliğinde veriyor. DemirDöküm’ün yeni marka stratejisiyle paralel olarak hazırlanan reklam filmi ile markanın sektördeki lider konumunun pekiştirilmesi hedeflenirken, “Konu Kombi Olunca, DemirDöküm Kombimiz” söylemi ile ilerleniyor.

Ürünleriyle Türkiye’de ve dünyada yüz binlerce aileye ısı konforu sunan DemirDöküm, yeni reklam kampanyasıyla ekranlarda yerini aldı. Kazan, şofben, kombi, yoğuşmalı kombi, radyatör, panel radyatör gibi ürünleriyle 67 yıldır Türkiye’de ilklerin markası konumunda olan DemirDöküm; yeni reklam kampanyasında, markanın sunduğu güven duygusu ile tüketicilerle kurduğu duygusal bağın altını çiziyor. Türkiye’nin kombi denilince en çok bilinen ve en çok tercih edilen markası unvanına sahip olan DemirDöküm’ün yeni marka stratejisiyle paralel olarak hazırlanan kampanya ile markanın sektördeki lider konumunun pekiştirilmesi hedefleniyor.

Kaliteli, sağlam, dayanıklı, uzun ömürlü ürünleriyle nesillerdir ilk tercih olmayı başaran DemirDöküm, yeni reklam filminde samimiyet, aile sıcaklığı ve güvenilirliğe, keyifli sahnelerle vurgu yapıyor. Ürünlerinin yanı sıra ısıtma sektörüne, müşteri deneyimi ve müşteri memnuniyeti alanında hayata geçirdiği çalışmalarla da öncülük eden ve “Hangi kombiyi alsam?” sorusunun 67 yıllık cevabı olan DemirDöküm “Kombi denilince akla DemirDöküm gelir” söylemi ile sektördeki vaadini bir kez daha güçlendirerek ortaya koyuyor.

Reklam filmi her saniyesinde, DemirDöküm’ün Türkiye’nin tüm yaşam alanlarında sağladığı mutluluğa ve konfora yer veriyor. Bebek bekleyen genç bir çiftin heyecanını dışarıdan bir gözle ekranlara yansıtarak başlayan reklam filminde; torunlarının resimlerini kombi üzerine yapıştıran yaşlı çiftin ardından, sıcak bir banyo keyfi yapan genç adamın mutluluğu, eğlenceli bir şekilde ekranlara taşınıyor. Film, kış günü dışarıdan gelip ısınmak için panel radyatörün başına toplanan ailenin neşeli görüntüleri ile son buluyor. 67 yıldır Türkiye’deki ailelerin bir parçası olan DemirDöküm, mutlu anları, samimi ve neşeli bir kurguyla aktarıyor. DemirDöküm’ün “biz” olma mesajı ile verdiği aidiyet duygusunun altının çizildiği reklam filmi, Büyük Balık imzası taşıyor.

Künye:

  • Reklamveren: DemirDöküm
  • Reklam Ajansı: Büyük Balık
  • Yapım Şirketi: Code-İstanbul
  • Yönetmen: Burak Yıldırım
  • Müzik: MCE

Reklam Filmi: https://youtu.be/JeuW1tXAri0

Konu Kombi Olunca, DemirDöküm Kombimiz

Sosyal Medyada Paylaşın:
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM