Aldağ Banner
Aldağ Banner

Termo Teknik ürünlerinde uzun garanti süreleri

Termo Teknik ürünlerinde uzun garanti süreleri

Türkiye ve Avrupa’nın en büyük ısı sistemleri tedarikçileri arasında yer alan Termo Teknik’in ürünleri, uluslararası standartları aşan kalite ve sağlamlığa sahip bulunuyor. Termo Teknik, ürünlerine  duyduğu güvenin sonucu olarak 15 yıla varan garanti  süreleri sağlıyor.

Türkiye’de uluslararası ısı sistemleri devi SRG’nin (Stelrad Radiators Group) iştiraki olarak faaliyet gösteren Termo Teknik,  İngiltere ve Türkiye’de üretilen kombi kazan grubu ile panel radyatör serisine uzun garanti süreleri veriyor.

Türk tüketicisine Termo Teknik tarafından sunulan  ve servis desteği sağlanan ürünlerin garanti süreleri  şöyle sıralanıyor:

LOGIC

İngiltere de Kraliçe Ödüllü (Quenn’s Award) tesislerde 110 yılı aşan tecrübe ile üretilen, Termo Teknik tarafından Türk tüketicisine sunulan  LOGIC Premix Yoğuşmalı kombilerinin ilk çalıştırmasını 31 Aralık 2021 tarihine kadar yaptıranlara 3 yıl artı garanti hediye ediliyor. Böylece toplam  garanti süresi 5 yıla uzuyor.

LOGIC Premix Yoğuşmalı kombilerin c26/35 ve LOGIC c31/35 modelleri bulunuyor.  26/35,26 kW ısıtma, 35 kW sıcak su kapasitesi; 31/35 ise 31 kW ısıtma, 35 kW sıcak su kapasitesi anlamına geliyor. LOGIC Kombiler, üstün üretim özellikleri ile uzun yıllar arıza yapmadan verimli çalışıyor.

EVOMAX 2

Türkiye’de, 2021 yılı Ocak ayında Termo Teknik tarafından kullanıcının beğenisine sunulan  EVOMAX’ın yeni modeli EVOMAX 2 duvar tipi yoğuşmalı kazanlar İngiltere merkezli “Yenilik, mükemmellik ve başarıya destek ödülü HVR Awards”a sahip bulunuyor. Merkezi ısıtma sistemlerinde kurulum, bakım ve kullanım kolaylığı açısından çok önemli avantajlar sağlayan ve kısa zamanda beğeni toplayan EVOMAX 2 duvar tipi yoğuşmalı kazanların 3 yıl garantisi bulunuyor.

Tek kazan ile 42, 65, 90, 105, 125 ve 160 kW kapasite değerlerine sahip olan EVOMAX2, sadece  radyatör ve  boylerli sistemlerde ek kontrol paneline ihtiyaç duymadan, master kazan üzerinden 16 adet kazana kadar (Toplam 2560 kW = 2.200.000 kcal/h) kaskad bağlantı sağlıyor. Sistemde havuz ısıtması, güneş enerjisi ile uyumlu çalışma,  klima santrali, nem alma santrali, kat istasyonu gibi bölümler olduğunda ise bu kez kaskad kontrol paneli kullanılarak 15 adete kadar kazan (Toplam 2400 kW = 2.000.000 kcal/h) kontrolü mümkün oluyor.

Türkçe karakterli kullanıcı ara yüzü hem kullanıcı hem servis için kolay, hızlı kurulum ve işletme sağlıyor. Web server ünitesi ile kontrol panelinin birlikte çalıştırılması durumunda dünyanın herhangi bir yerinden kazan dairesine erişim sağlanabiliyor. Dahili atık gaz geri akım güvenlik klapesi, en düşük atık gaz seviyesi olan NOx  Class 6, yüzde 97’ye varan mevsimsel verimlilik , sessiz çalışma, az yer kaplama, temiz ve şık görünüm  gibi  özellikleri ile EVOMAX 2,  villa, toplu konut, okul, sanayi tesisleri ve hastanelerin tercihi  oluyor.

Termolux Klasik Radyatörleri

Uluslararası standartlara uygun olarak üretilen, yüksek ısıl verimlilik sağlayan Termolux Klasik radyatörlerin garanti süresi 10 yıl. Sağlamlık, yüksek verimlilik ve kolay monte edilebilme özellikleri ile öne çıkan Termo Teknik Termolux Klasik Panel Radyatörler tesisat profesyonelleri ve kullanıcıların beğenisini kazanıyor.

Silüet  Serisi

Termo Teknik’in Çorlu’da bulunan tesislerinde üstün teknoloji ve çelik sac kullanılarak üretilen  Silüet Serisi panel radyatörler Minima, Style, Vertica ve Latida modellerinin 15 yıl garantisi bulunuyor.

Silüet Serisi Şık tasarımı, üstün kalitesi, dekoratif renkleri, kısıtlı mekanlara uygun ölçüleri, sağlamlığı ve verimi ile panel radyatör kullanma alışkanlıklarını değiştirecek özellikler taşıyor. Panel radyatörlerde alışılmış beyaz rengin yanında zevkli ve modern görünümlü bir alternatif olarak antrasit rengi de sunan Silüet Serisi, farklı öğelerden esinlenen dekorasyonlara uyum sağlıyor.

Ürünlerine tam destek sunan Termo Teknik, Türkiye’nin tamamında, 180 yetkili servis ağı, 200’ün üzerinde bayi ve 500’ün üzerinde satış noktası ile tüketiciye ulaşıyor.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

101. Sayımız Yayında
%d blogcu bunu beğendi: