Avangart İstanbul Projesinin Tercihi Daf Enerji Oldu

Avangart İstanbul Projesinin Tercihi Daf Enerji Oldu

İstanbul’un Kağıthane ilçesinde Gül Proje imzası taşıyan 935 dairenin yer aldığı Avangart İstanbul projesinde

DAF Enerji’nin yüksek verimli Thermotherm – Plus serisi Isı İstasyonları ve yeni nesil DAF Sonicheat+ Ultrasonik kalorimetreleri tercih edildi.

DAF Isı istasyonları merkezi ısıtma sisteminde bir arayüz görevi üstlenerek o dairenin enerji merkezi olmaktadır. Üstün nitelikli bileşenleri ve ileri teknolojisi sayesinde bir ‘Konfor Kontrol Merkezi’ dir. Kompakt yapısı ile montajı son derece pratik ve kolaydır.

DAF Enerji ısı istasyonları merkezi sistemle ısınan konutlarda kullanım sıcak suyunun hazırlanması ve daire ısıtmasının balanslanması için kullanılır.

Özel MicroPlate Tasarımlı Yüksek Verimli Eşanjörleri kullanan DAF Enerji Isı İstasyonları yazın düşük kazan sıcaklıklarında çalışma imkanı sağlamakla kalmayıp kışları da verimli ve konforlu bir kullanım sıcak suyu üretmektedir. Hızlı termostatik vana sayesinde kayıplar minimumdur. EPP eşanjör izolasyonu sayesinde ısı kayıpları minimuma indirilmiştir. İlk yatırım maliyetleri düşüktür. AISI 316L paslanmaz çelik eşanjör ve borulamasıyla mükemmel dayanıma sahiptir. Konfor anlamında kullanım suyu sıcaklığı 20-70 °C arasında istenilen sıcaklığa ayarlanabilir. DAF Enerji, debi değişiminden bağımsız olarak sabit kullanım suyu sıcaklığını garanti eder. Sağlık anlamında kullanım sıcak suyu ihtiyaç anında hazırlandığı için “lejyonella” riski yoktur. Daire içinde bir yanma prosesi gerçekleşmez ve baca bulunmadığı için zehirlenme riski oluşmaz. İşletim ve Bakım maliyetleri konusunda korozyon ve kireç taşı oluşumuna karşı koruma altına alınmış, uluslararası normlara uygun eşanjörler kullanılır. Tüm borular AISI 316L kalite paslanmaz çelikten ve montaj ekipmanları MS58 pirinç malzemeden üretilir. Yatırım olarak incelendiğinde boyler, sıcak su pompası, pompa panosu, boyler kalorimetreleri, sıcak su sayaçları gibi ekipmanlara gerek kalmaz.

Projede kullanılan diğer ürün olan DAF SonicHeat+ ultrasonik kalorimetre de yeni nesil Cortex İşlemcisi sayesinde yüksek performans ve düşük pil tüketimine sahip olup, değiştirilebilir pil özelliğini barındırmaktadır. EN 1434 Class 2’ye göre sınıfının en iyi doğruluk oran aralıklarından birine ve patentli gövde tasarımı sayesinde ise kendi sınıfındaki en düşük basınç kayıp değerlerine sahiptir.

200.000 üzerinde ısı istasyonu satışı ile sektörün açık ara lideri olan DAF Enerji; ürün kalitesi, verimlilik özellikleri ve üstün satış sonrası hizmetleri ile pazarın öncü ve lider ısı istasyonu üreticisi olmaya devam ediyor.

Sosyal Medyada Paylaşın:
Etiketler:
daf enerji

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

95. Sayımız Yayında
%d blogcu bunu beğendi: