Pa-Flex Kauçuk Yılı Yoğun Tempo İle Kapatıyor

Pa-Flex Kauçuk Yılı Yoğun Tempo İle Kapatıyor

Yılın son ayına girdiğimiz bugünlerde yurtiçi ve yurtdışı taleplerimizin yoğunluğu gelecek dönem için bizlere umut ve çalışma hırsı vermekte.

Her yıl önceki yıla oranla sürekli büyüme kaydeden Pa-Flex Kauçuk gelecek yıllara daha tecrübeli,rekabetçi ve tercih edilir marka olarak yürüyor olmanın verdiği güvenle tüm projelerde söz sahibi olabilmek adına çalışıyor. Geçtiğimiz ay içerisinde kauçuk izolasyon ürünlerimizle katkı sağladığımız işlerden birisi Karabük Üniversitesi Mühendislik Fakültesi projesi idi.Fakülte binası yanında kütüphane,laboratuvar ve 1.000 kişilik kapalı spor kompleksi yapımı da devam etmekte.

Toplamda 100.000 m2 alana sahip kampüste laboratuvar binası 22.000m2 alan üzerine inşaa ediliyor ve 72 adet laboratuvardan oluşuyor.

2019 Haziran ayında yapımına başlanan spor salonu 5.600 m2 kapalı alana ve 3.000 m2 teras alanına sahip olacak.Bahsi geçen tüm ortak alan ve otopark havalandırmalarında Pa-Flex marka kauçuk levha ve yardımcı ürünleri kullanılmıştır.Yüksek yoğunluk ,yırtılma ve darbelere karşı mukavemet göstermesi gibi faktörlerden dolayı uygulama firmalarının ilk tercihi Pa-Flex marka kauçuk izolasyon olmuştur.

Ürünlerimizle katkı sağladığımız bir diğer çok önemli proje ise Rize’nin Pazar ilçesi sınırlarına yapılmakta olan ve deniz üzerine konuşlanan Rize – Artvin Havalimanı idari binaları.İnşa edileceği yer Artvin Merkez’e 123, Rize Merkez’e ise 34 km uzaklıkta olacak.Havalimanı için 766 hektar alan kullanılacak ve proje sahasında yaklaşık 266 hektarlık alanda deniz dolgusu yapılacak. Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı tarafından öncelikle yatırım programına alınan Rize-Artvin Havalimanı’nı Ordu-Giresun Havalimanı’ndan sonra Türkiye’de denize dolguyla inşa edilecek ikinci havaalanı unvanına sahip olacak.İdari binaların ısıtma-soğutma borularında  7.000 mu buhar difüzyon direncine ve yüksek mukavemete sahip(esnek yapısı ve yüksek yoğunluk oranı nedeni ile) Pa-Flex kauçuk boru izolasyonları tercih edilmiştir.

tempo

Sosyal Medyada Paylaşın:
Etiketler:
Pa-Flex Proje

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

94. Sayımız Yayında
%d blogcu bunu beğendi: