Aldağ Banner
Aldağ Banner

Zorlu petrol sahalarının çözüm ortağı Standart Pompa

Zorlu petrol sahalarının çözüm ortağı Standart Pompa

Petrol sektörü özellikle pompa teknolojileri üreten firmalar için zorlu bir çalışma sahası. 1957’den bugüne deneyim ve uzmanlığıyla sektöre öncülük yapan Standart Pompa, ürünleriyle bu zorlu saha koşullarında da görev yapıyor.

Türkiye’nin milli petrol şirketi TPAO, Adıyaman, Batman Diyarbakır ve Trakya sahalarında yılda 14,7 milyon varil ham petrol üretiyor. 2019’daki toplam yatırım tutarı 1,6 Milyar Dolar’ı geçen TPAO, Türkiye dışında 5 ülkede daha faaliyet gösteriyor. 3700 kişiye istihdam sağlayan TPAO’nun son 10 yılda devlete kanuni yükümlülük olarak katkısı 6,7 Milyar Dolar’ı buluyor.

Dünyanın sayılı petrol şirketlerine çözümler üreten Standart Pompa,  TPAO’nun ihtiyaç duyduğu pompaları da Türkiye’nin en geniş yerli üretim ürün gamıyla karşılıyor.

Standart Pompa’nın double cartex mekanik salmastralı, komple dublex paslanmaz özelliklerine sahip SCP Pompaları yer altından çıkarılan mayi sulu petrolü ayrıştırma tanklarına transfer ederken kullanılıyor.

Yüksek basınca dayanıklı özel mekanik salmastralı, komple dublex paslanmaz özelliklerine sahip SKM-K Pompaları ise ayrıştırma işleminden sonra mayi suyunu tekrar yer altına re-enjekte ediyor.

Uzun yıllardır süren bu güçlü iş birliğinin ardında, Standart Pompa’nın deneyim, uzmanlık ve ürün kalitesi yer alıyor. Gerçekleştirilen petrol üretiminin Türkiye için büyük önem taşıdığının bilincinde olan Standart Pompa, kesintisiz hizmet için devamlı saha ziyaretleri yapıyor ve sahadan aldığı geri bildirimlerle ürünlerini sürekli geliştiriyor. Sorunsuz yedek parça tedariki, eksiksiz teknik desteği, gerçekleştirdiği bakım ve servis eğitimleri ile de ürünlerinin tam randımanlı kullanılmasını sağlıyor.

Uluslararası standartlarda ürettiği ürünleriyle Standart Pompa, çeşitli sıvıların basınçlandırılmasında çözüm ortağı olarak petrol sektörüne başarıyla hizmet veriyor.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

101. Sayımız Yayında
%d blogcu bunu beğendi: