Aldağ Banner
Aldağ Banner

İmbat Soğuk Depo Cihazları Nijerya’da

İmbat Soğuk Depo Cihazları Nijerya’da

İmbat markalı soğuk muhafaza cihazları, yıllara dayalı prestijli referanslarla birlikte, son olarak Nijerya’nın Lagos şehrinde yer alan meyve suyu dolum tesisinde de tercih edildi. Tesiste; meyve ve meyve konsantresi için soğuk muhafaza (-5/+10°C) ve donmuş muhafaza (-20°C) amaçlı soğuk depo cihazları kullanıldı. Proje kapsamında cihaz, soğuk depo panelleri ve kapılarıyla birlikte tesise bir arada gönderildi. Süpervizörlük hizmeti de bu kapsamda çevrim içi olarak verildi.

İmbat İklimlendirme ve Soğutma Sistemleri, dünyada ilk defa merkezi soğuk depo cihazlarında invertör kompresör kullanan ve hassas defrost kontrolü yapan cihazı, 2008 yılında TÜBİTAK destekli bir Ar-Ge projesi olarak uygulamıştır. Bugün, merkezi soğuk depo cihazlarının neredeyse tamamında invertör kompresör teknolojisi kullanılmaktadır. İmbat, 1997 yılında ilk üretimine başladığı günden beri soğuk muhafaza cihazlarının pazarlama ve satışını sürdürmektedir. Cihazlar, İmbat’ın kurulum yapan partnerleriyle birlikte pazara sunulmaktadır.

İmbat, ihracat faaliyetlerinin her geçen gün arttığı Afrika pazarında, referans projelerinin sayısını hızla arttırıyor. Özellikle, bu yıl içerisinde sevk edilen ve Nijer Havalimanında çalışan Çatı Tipi Klima (Rooftop) cihazları da İmbat’ın dikkat çeken referanslarından oldu. İklimlendirme ve soğutma ürünleriyle İmbat, hem Afrika pazarında hem de diğer pazarlarda etkinliğini arttırmaya devam ediyor.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

102. Sayımız Yayında
%d blogcu bunu beğendi: