Aldağ Banner
Aldağ Banner

Yeni Bosch Air Flux VRF klima sistemleri, ticari binalarda yüksek enerji tasarrufu sağlıyor!

Yeni Bosch Air Flux VRF klima sistemleri, ticari binalarda yüksek enerji tasarrufu sağlıyor!

Bosch Termoteknoloji, ticari klima sistemleri Air Flux VRF ile iklimlendirme ihtiyacının her anında müşterilerinin yanında yer alıyor.

Soğutma, ısıtma ve havalandırmada sektörün öncü markalarından Bosch Termoteknoloji, yeni nesil Bosch Air Flux VRF klima sistemleri ile; hastanelerden ofislere, otellerden sanayi siteleri ve alışveriş merkezlerine kadar farklı kapasitedeki birçok binanın iklimlendirme ihtiyacını karşılıyor.

Bosch Air Flux VRF ticari klima sistemleri, değişken debili soğutucu akışkan teknolojisi sayesinde kolay kullanım imkânı sunarken, aynı zamanda yüksek enerji tasarrufu sağlıyor. Kullanıcıların anlık ihtiyaçlarına göre çalışma performansını ayarlayan, kısmi yükte bile yüksek verimlilikle çalışan sistem, dış ünitelerden ve soğutma-ısıtma için kullanılabilen on iki farklı iç ünite modelinden oluşuyor.

İç ünitelerin sahip olduğu yeni DC fan motoru, buhar enjeksiyonlu kompresörler ve iki aşamalı sub-cool teknolojisi, VRF sistemindeki enerji verimliliğini arttırarak soğutucu akışkan dağılımını çok daha iyi sağlıyor. Akıllı enerji yönetim sistemi, soğutma çevrimindeki buharlaşma ve yoğuşma sıcaklıklarını maksimum konfor ve yüksek enerji tasarrufu sağlayacak şekilde otomatik olarak ayarlıyor.

Esnek proje tasarımı

Çok düşük ses seviyesinde çalışan, tek gövdede 90 kW’a, kombinasyon serisi ile 270 kW’a kadar çıkabilen kapasitesi ile Bosch Air Flux VRF kullanıcılarına en uygun sistem çözümünü sunarak, her zaman ideal konfordaki ortam şartlarına erişmeyi hedefliyor. Kullanıcılar, Air Flux VRF sistemlerde esnek kapasite aralığına sahip bir seri seçerek, iklimlendirme için ihtiyaç duydukları alanı da azaltıyor. Böylelikle bina alanlarının daha verimli kullanılması ve daha düşük ilk yatırım maliyeti ile esnek bir proje tasarımına imkân sağlanıyor.

Bosch tarafından geliştirilip üretilen bireysel ve merkezi kumandalar

Air Flux VRF sistemlerin yeni nesil bireysel ve merkezi kumandaları için Türkiye’de kullanıcı deneyimi oturumları gerçekleştirildi. Bosch Termoteknoloji tarafından gerçekleştirilen oturumlarda kullanıcıların alışkanlıkları, beklentileri ve öncelikleri belirlendi ve ürünler bu doğrultuda geliştirildi.

Dört mevsim konforlu iklimlendirme sunan Bosch Air Flux VRF klima sistemler hakkında daha fazla bilgi için: Bosch Termoteknoloji Resmi Web Sitesi

Bosch

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

101. Sayımız Yayında
%d blogcu bunu beğendi: