Aldağ Banner
Aldağ Banner

Buderus, Logamax plus GB022i’nin yeni 20 kW kapasiteli modelini piyasaya sundu

Buderus, Logamax plus GB022i’nin yeni 20 kW kapasiteli modelini piyasaya sundu

Isıtma sistemleri uzmanı Buderus’un yeni nesil duvar tipi yoğuşmalı kombisi Logamax plus GB022i, en düşük ısı ihtiyaçlarında dahi yüksek verimlilik sağlıyor.

Buderus Logamax plus GB022i yoğuşmalı kombi, yeni geliştirilen 20 kW kapasiteli modelini piyasaya sundu. Üstün teknolojik özelliklere sahip Buderus Logamax plus GB022i, 1:5 geniş modülasyon aralığı ve ErP direktifine uygun olarak ölçülen %94 mevsimsel mahal ısıtma verimliliği ile her türlü sıcak su ihtiyacını karşılıyor. 20 kW ve 24 kW’lık farklı kapasite seçenekleri ile farklı metrekarelerdeki konutlar için esnek çözümler sunuyor. LCD ekranı sayesinde kullanım kolaylığı sağlıyor.

İşlevsel tasarım

Logamax plus GB022i; modern, kompakt ve dayanıklı her mekana mükemmel uyum sağlıyor. 26 kW’a kadar çıkabilen sıcak kullanım suyu kapasitesi ve sessiz çalışmasıyla kullanıldığı mekandaki konforu arttırıyor. Kombinin hafifliği sayesinde kurulum işlemleri basitleşiyor ve ön kısmından kombinin iç yapısına erişim mümkün olduğu için bakım esnasında kolaylık sağlıyor.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

104. Sayımız Yayında
%d blogcu bunu beğendi: