WILO TÜRKİYE’NİN İŞ ORTAKLARININ SATIŞ EKİPLERİNE YÖNELİK STEP 2 EĞİTİMLERİ YOĞUN İLGİ GÖRDÜ

WILO TÜRKİYE’NİN İŞ ORTAKLARININ SATIŞ EKİPLERİNE YÖNELİK STEP 2 EĞİTİMLERİ YOĞUN İLGİ GÖRDÜ

Dünya genelinde su teknolojilerindeki öncü çalışmaları ile öne çıkan Wilo, bayilerinin satış ekiplerine yönelik Step-2 eğitimlerini tamamladı. Mayıs ayında Wilo Merkez Binasında gerçekleştirilen eğitimlerle Wilo, aileye yeni katılan üyelere ve deneyimli satış ekiplerine katkı sağlamayı sürdürdü.  İki gün süren eğitimlerde, Bina Teknolojileri ve altyapı endüstri segmentlerindeki Yeni Ürünler, Açık ve Kapalı Devre Pompa Sistemleri, Yangın Sistemleri, Wilo Select ile Pompa Seçimi gibi başlıca temel konular ele alındı.

Su teknolojileri alanında inovatif çözümleri ile tüm dünyada 150, Türkiye’de ise 30 yılı aşkın süredir pompa sistemlerinin öncü markası olan Wilo, çalışanlarının mesleki gelişimini destekleyen ve stratejik becerilerinin geliştirilmesine yardımcı olan eğitim programları sunmaya devam ediyor. Bu programlar kapsamında Wilo Türkiye, bayilerinin deneyimli satış ekipleri için geçtiğimiz yıl düzenlenen Step-1 eğitimlerinin devamı niteliğini taşıyan Step-2 eğitimlerini gerçekleştirdi. Wilo Türkiye’nin İstanbul’daki genel merkezinde gerçekleşen iki günlük eğitime Türkiye’nin farklı bölgelerinden 30 kişiyi aşkın katılım sağlandı. Yoğun ilgi gören eğitimlere katılanlar su teknolojileri, pompa sistemleri ve yangın sistemleri konusunda detaylı bilgileri elde etme şansı buldu.

Step-2 eğitimi hakkında bilgi veren Wilo Türkiye Pazarlama Müdürü Banu Kiper; “Wilo olarak tüm dünyada çalışanlarımızın kendilerini profesyonel ve kişisel konularda geliştirmelerine yönelik eğitimler veriyoruz. Bu kapsamda Wilo Türkiye olarak, iş ortaklarımızın ekiplerinde yer alan satış mühendislerine verdiğimiz eğitimlerle, müşteri ihtiyaçlarını ön planda tutan, etkili çözümler sunan birer partner olmasını desteklemeyi hedefliyoruz. Su teknolojileri alanındaki öncülüğümüzü inovatif çözümler sunan ürünlerimizle sürdürüyoruz. Son teknolojileri yakından takip ederek, kendini yenilemek anlamında bu eğitimlerimize çok önem veriyoruz. İş ortaklarımızla yarattığımız sinerji bizler için çok önemli. İş ortaklarımızın ve ekip arkadaşlarımızın kıymetli katkılarıyla yeni başarılara imza atacağız. Önümüzdeki dönemde de Wilo Türkiye ailesinde yer alan bayilerimiz ve servislerimiz için yeni eğitim programları düzenleyerek kendilerini geliştirmelerine katkı sağlamayı sürdüreceğiz” dedi.

Wilo-Step-2-Egitim-Gorsel

Wilo-Step-2-Egitim-Gorsel2

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

125. Sayımız Yayında.