Daikin Türkiye Yetkili Servisleriyle Bir Araya Geldi: “BİZ 1 OLUNCA”

Daikin Türkiye Yetkili Servisleriyle Bir Araya Geldi: “BİZ 1 OLUNCA”

İklimlendirme pazarında Türkiye’nin en iyi müşteri hizmetlerini sunma hedefiyle hareket eden Daikin Türkiye, periyodik olarak düzenlediği yetkili servis buluşmalarını bu yıl 27 Şubat-15 Mart 2023 tarihleri arasında gerçekleştirdi. “Biz 1 Olunca” teması altında İstanbul, İzmir, Ankara, Antalya ve Ordu olmak üzere 5 bölgede, 6 toplantı düzenleyerek yetkili servisleriyle bir araya geldi. Deprem sonrası en iyi hizmetin nasıl verilebileceği konusunun ana gündemi oluşturduğu toplantılarda 2023 yılının projeleri ve hedefleri de yetkili servislerle paylaşıldı.

Üretim kalitesi kadar satış sonrası hizmetlerin de çok önemli olduğuna inanan Daikin Türkiye, bu amaçla yetkili servisleriyle periyodik olarak bir araya geliyor. Müşteri odaklı yeni uygulamaların yanı sıra Daikin ailesinin üyeleri olarak birlikte nelerin yapılabileceğinin konuşulduğu bu toplantılar çalışanların motive olmasını sağlarken, ‘bir ve birlikte’ olarak zorlu dönemleri geride bırakmak için neler yapılabileceğini ve gelecek fırsatları da birlikte değerlendirmeye imkan veriyor.

27 Şubat-15 Mart 2023 tarihleri arasında 5 bölgede 6 toplantı düzenleyerek bu geleneği bozmayan Daikin Türkiye, “Biz 1 Olunca” teması altında yetkili servisleriyle buluştu. İklimlendirme pazarında Türkiye’nin en iyi müşteri hizmetlerini sunma hedefiyle hareket eden şirketin “Biz 1 Olunca” teması altında İstanbul, İzmir, Ankara, Antalya ve Ordu’da gerçekleştirdiği toplantıların gündemini ağırlıklı olarak deprem sonrası en iyi hizmetin nasıl verilebileceği, 2023 yılının projeleri ve hedefler oluşturdu.

Daikin Türkiye’yi temsilen Genel Müdür Yardımcısı Tuncer Gülsaran, Satış Sonrası Hizmetler Departman Müdürü Alper Bulca, Servis Bölüm Müdürü Serhat Özmen, Teknik ve Eğitim Servis Bölüm Müdürü Ahmet Ahıskalı’nın da bulunduğu toplantılarda 10, 15 ve 20 yıldır Daikin ile yol arkadaşlığı yapan servislere ise plaket takdim edilerek teşekkür edildi.

5 BÖLGEDE YETKİLİ SERVİSLERLE BİR ARAYA GELİNDİ

Hayatı durma noktasına getiren deprem dönemi ve her türlü olumsuzluğa rağmen en iyi hizmetin nasıl verilebileceği konusunun gündemi oluşturduğu buluşmalara ilgi büyük oldu. İnteraktif bir ortamda gerçekleşen toplantılar yetkili servislerle karşılıklı fikir alışverişi yapma imkanı verirken, beklentileri ortaya koyması açısından da önem taşıdı. 

Biz 1 Olunca” teması altında gerçekleşen toplantılar hakkında bilgi veren Daikin Türkiye Satış Sonrası Hizmetler Departman Müdürü Alper Bulca şunları söyledi: “İklimlendirme pazarında Türkiye’nin en iyi müşteri hizmetlerini sunma hedefiyle 5 bölgede yaptığımız 6 toplantıyla yetkili servislerimizle bir araya geldik. Toplantılarımızdaki öncelikli amacımız, içinden geçtiğimiz bu zorlu süreci Daikin ailesinin farklı alanlarında çalışan üyeleri olmamıza rağmen ‘bir ve birlikte’ olarak geride bırakmak için neler yapabileceğimizi, nasıl ilerleyeceğimizi ve önümüzdeki fırsatları konuşmaktı. Hedefimize ulaşabilmek adına başlattığımız müşteri odaklı yeni uygulamaları, iş ortaklarımızın hizmet kalitesini artıracak projeleri ve onlardan beklentilerimizi aktardık. Bütün bunları çok açık bir şekilde konuşabildiğimiz, dolayısıyla çok verim aldığımız interaktif toplantılar yaptık. Bunun yanı sıra iş ortaklarımızı geçtiğimiz yılın iş sonuçları, Türkiye ve global Daikin gelişmeleri, biten ve devam eden projelerimiz hakkında bilgilendirdik. Gelişim alanlarımız hakkında da karşılıklı bilgi paylaşımında bulunma şansı yakaladık. Toplantılar sırasında iş ortaklarımızdan sadece başarılı uygulamalarımız değil, hep beraber mükemmel hizmete giden yoldaki gelişim alanlarımızı değerlendirmek suretiyle ilk etapta Daikin Satış Sonrası Hizmetler ve Servisler yapılanmasının 2025’e giden yol haritası için çok değerli veriler edindik. Toplantılarımız sırasında 10, 15 ve 20 yıldır yol arkadaşlığı yaptığımız servislerimize de bir plaket ile teşekkür etme şansına sahip olduk.”

Daikin-biz-1-olunca-5

Daikin-biz-1-olunca-4

Daikin-biz-1-olunca-2

Daikin-biz-1-olunca-6

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

125. Sayımız Yayında.