Aldağ Banner
Aldağ Banner

Wavin’den 25 Soruda Yerden Isıtma Sistemi

Wavin’den 25 Soruda Yerden Isıtma Sistemi

Enerji verimli, ergonomik ve sağlıklı ısıtma sağlayan yerden ısıtma sistemi, son zamanlarda ülkemizde oldukça popüler ve merak edilen bir sistem olarak karşımıza çıkıyor. Yerden ısıtma sistemlerinin çalışma prensibini özetlemek gerekirse; döşeme zemininin altına yerleştirilen boruların içerisinden dolaştırılan düşük sıcaklıktaki su, öncelikle zemini ısıtır. Isınmış olan zeminden doğal ışınım yolu ile yayılan ısı sayesinde ortam ısıtılmış olur.

Yerden ısıtmada sisteme eklenecek otomasyon seçenekleri, kullanıcıların konfor düzeyini artıracak en önemli özelliklerden birisidir. Wavin; yerden ısıtma kullanıcılarına, akıllı telefonları ile evlerinin sıcaklığını ayarlayabilecekleri yeni ve en akıllı yerden ısıtma-serinletme kontrol sistemini sunar. Dışardayken bile uzaktan telefon uygulaması ile ya da oda termostatı ile odanızın sıcaklığını ayarlayıp sistemin sağladığı konforun keyfine varabilirsiniz.
25 soruda Yerden ısıtma sistemini incelemeye ne dersiniz? Wavin ’in hazırladığı sık sorulan soru ve cevapları aşağıdaki linkten okuyabilirsiniz.

https://www.wavin.com/tr-tr/Haber-ve-Etkinlikler/Haberler/Yerden-Isitma-Sik-Sorulan-Sorular

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

103. Sayımız Yayında
%d blogcu bunu beğendi: