VİRA İhracatta Emin Adımlarla

VİRA İhracatta Emin Adımlarla

Türkiye’ye ithal edilen ürünleri Türkiye’de üretip ihraç etmeyi kendine misyon edinmiş olan Vira Isı ve Endüstriyel Ürünler A.Ş ihracatta yapıtaşı olarak kabul edilebilecek bir adım daha attı.

Üretimini yaptığı, domestik tesisatlar da kullanılan pirinç ve çelik seperatör ürünleri ve vakum degazörünü,  birçok ülkede vermiş olduğu distribitörlükler ile ürünlerinin dağıtımını yapan ve ihracatta emin adımlarla ilerleyen Vira Isı ve Endüstriyel Ürünler A.Ş aynı başarıya Endüstriyel alanda ürettiği Buhar Kazan otomasyonları ve buhar ekipmanları ile de ulaşmak için emin adımlarla ilerliyor.

Thailand’ın Bangkok şehrinde 8 Ocak 2020 Çarşamba günü müşterileri ile fabrikalarında buluşup aralarında Genel Müdür, Fabrika Müdürü, Servis Müdürü, Satış müdürü, Satınalma Müdürü ve Kalite Kontrol Müdürü de dahil olmak üzere toplamda 10 kişilik bir ekip ile başarılı bir toplantı gerçekleştiren M. Eren Cengiz, bu toplantıda Buhar Kazanı Otomasyonları ve diğer buhar ekipmanları ile birlikte hem ürün gamında halihazırda bulunan hem de yeni yılda ürün gamına eklenecek olan kendi kendini kontrol edebilen seviye kontrol sistemleri (self monitoring level control) ve yüksek basınçlı buhar kazanı otomasyon sistemleri ürünleri ile ilgili bilgiler verdi. Her kademeden gelen soruları cevaplayıp, müşterilerinin problemlerine çözümler getirildi. Servis müdürü ve beraberinde bulunan devreye alma mühendislerine kısa bir ürün eğitimi de verildi. Toplantı sonrası fabrika gezisinde üretim tekniklerini, Vira ürünlerini nasıl kullandıklarını ve üretim kapasitelerini göstererek tesislerini gezdirdiler. Son olarak da geleneksel Thai yemekleri ve misafirpervelikleri ile programımız son buldu.

Vira Isı ve Endüstriyel Ürünler A.Ş yalnızca Thailand’da değil, Kore, Çin, Filipinler, Vietnam ve Pakistan gibi birçok Asya ülkesindeki firmalar ile işbirliğini devam ettirmekte ve her geçen yıl hacmini arttırmaktadır.

Yurtdışında Vira markasını temsil eden firmalara kendi yerlerinde eğitimlerin yanı sıra onları İstanbul’a davet edip burada 3 günlük bir eğitim vererek sahada sıkıntı yaşamamaları adına gerekli ürün bilgisine sahip olduklarından emin oluyoruz. Hemde güzel İstanbul’umuzu ve kültürümüzü tanımalarına vesile oluyoruz.

Yıllardır verilen emeğin karşılığını hem firmamız hem ülkemiz adına alabildiğimiz için çok mutluyuz. Müşterimizin kalitemizden memnun olması ve önümüzdeki yıllarda daha fazla işbirliği yapmak istemeleri, ayrıca Vira firmasını yalnızca bir tedarikçi olarak değil aynı zamanda işbirliği ve çözüm ortağı olarak görmeleri bizleri çok daha gururlandırdı.

Ülkemizin halen ithal ettiği ürünleri üretmek ve katma değeri yüksek bu ürünleri ihraç etmek ile ülke ekonomisine katkı mümkün olacaktır. Firma olarak her yıl yeni makine yatırımı ve ürün gamını genişletmenin yanı sıra farklı ülkelerdeki standartları sağlayabilmek adına sertifikasyon ve belgelendirme işlemleri yoğun bir şekilde devam etmektedir.

2020 yılı için ihracat hacmimizi arttırmak ve daha önce hiç ticaretimiz olmayan ülkelerdeki firmalar ile yeni anlaşmalar imzalamak olacaktır. Bu bağlamda katılmış olduğumuz yurtdışı fuarları, yurtdışı firma ziyaretleri ve fuar ziyaretlerimiz artarak devam edecektir.  Yakın zamanda 3-5 Şubat tarihleri arası Orlando AHR Expo fuarına ziyaret gerçekleştireceğiz

17-20 Mart tarihleri arasında ise katılımcı olarak MCE 2020 fuarında Hall 4 stand S9 da olacağız, tüm dostlarımızı ağırlamaktan memnuniyet duyarız.

Sosyal Medyada Paylaşın:
Etiketler:
vira ihracat

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

94. Sayımız Yayında
%d blogcu bunu beğendi: