Vort Hrw Mono Oda Tipi Isı Ve Enerji Geri Kazanımlı Havalandırma Cihazı

Vort Hrw Mono Oda Tipi Isı Ve Enerji Geri Kazanımlı Havalandırma Cihazı

Avens Havalandırma Sistemleri A.Ş.’nin piyasaya sunduğu ve kullanım mahallerine mükemmel uyum sağlayan zarif ve estetik tasarıma sahip VORT HRW MONO;

enerji tasarrufu sağlamakla birlikte kullanıcılarına yüksek iç hava kalitesi de sunuyor. Küçük hacimli mahaller için kanalsız montaj imkanı sunan VORT HRW MONO ile lokal uygulamalara kusursuz çözüm sağlar. İçerisinde bulunan seramik ısı eşanjörü sayesinde taze hava ve egzoz havası arasında %93’a varan yüksek verimli (EN 308) ısı ve enerji transferi gerçekleştirir.

Havalandırma ihtiyacına farklı bir boyut katan VORT HRW MONO düşük enerji tüketimi ve ses seviyesi ile konfor şartlarınızı korur.

Özel rulman yatak sistemi ile 30.000 saat sürekli çalışmayı garanti eder. Cihazlar çift hızlıdır. (min. hızda çalışırken <2 W, maks. hızda <5 W). Kapalı her mahalde kullanıma uygun ve düşük gürültü seviyelerine sahiptir. (DIN 52210-6’ya göre min hızda 16 dB (A)). Isı ve enerji geri kazanımlı havalandırma yapmasının yanında isteğe bağlı olarak taze hava cihazı veya egzoz cihazı olarak da kullanılabilir. Geniş polipropilen (PPE) koruma ile yüksek fiziksel ve kimyasal dayanım gösterir. VO kendinden sönümlü estetik polimerden (ABS) yapılarak ısı yalıtım malzemesiyle kaplanmış iç panele sahiptir.

Seçeneğe bağlı sıcaklık ve bağıl nem sensörleri monte edilerek otomatik çalışma imkanı sunar. HCS modellerinde nem sensörü ile iç mekan bağıl nemi önceden belirlenen değeri aştığında tahliye modu otomatik olarak maksimum hızda başlatılır. Yüksek performans ve son derece düşük güç tüketimi sağlayan EC motor; bilyalı ve rulman yataklıdır. Herhangi bir iskele olmaksızın dıştan ve hatta içeriden kolay montaj için kauçuk ızgaraya sahiptir. Yıkanabilir G3 filtresi, bakım için kolayca erişilebilir. IPX2 koruma sınıfı ve yalıtım II sınıfına sahiptir.

Dünyada yoğun olarak kullanılan oda tipi ısı geri kazanım cihazı ülkemizde de artan bir ilgi ile tercih ediliyor. Tahmin edilenin aksine gayet basit bir kuruluma sahip olan cihazın montaj ve kurulum videosunu barkodu taratıp izleyebilirsiniz…

enerji

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

94. Sayımız Yayında
%d blogcu bunu beğendi: