Aldağ Banner
Aldağ Banner

ÜNTES Ayrıcalığı K.K.K Lisan Okulu Komutanlığında

ÜNTES Ayrıcalığı K.K.K Lisan Okulu Komutanlığında

53 yıllık tecrübesi ile prestijli kamu projelerin ilk tercihi olan Üntes, tercih edildiği kamu projelerine bir yenisini daha ekliyor.

İstanbul Maltepe’de bulunan, yapımına 2019 yılında başlanan, Kara kuvvetleri komutanlığı bünyesinde yer alan Lisan Okulu Komutanlığı, Kara Kuvvetleri Komutanlığı personellerinin yabancı dil eğitimlerinin verildiği askeri bir eğitim kurumudur.

Toplamda 45.000 m² kapalı alana sahip projede,  spor salonu, misafirhane, kütüphane, yemekhane, derslik, anfi ve sosyal tesisler gibi birçok farklı mahal bulunmaktadır.  Lisan Okulu projesinde Üntes, Eurovent sertifikalı, A sınıfı enerji verimli 3 adet FullPower serisi Soğutma Grubu, Eurovent sertifikalı 5 adet Klima Santrali,  EC motorlu, 4 yöne üflemeli, 511 adet adet Kaset Tipi Fancoil Ünitesi, Eurovent sertifikalı 379 adet Gizli Tavan Tipi Fancoil Ünitesi, Isı Geri Kazanım Üniteleri, Kana Tipi Aspiratörler, Sığınak Santralleri, Hücreli Aspiratörler ve Çatı Tipi Aspiratörler ile projenin tüm iklimlendirme ihtiyacını geniş ürün gamı ile karşılamaktadır.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

101. Sayımız Yayında
%d blogcu bunu beğendi: