Aldağ Banner
Aldağ Banner

Rusya’daki Üç Farklı Fabrikanın Proses Soğutmasında İmbat Var

Rusya’daki Üç Farklı Fabrikanın Proses Soğutmasında İmbat Var

Rusya’nın önemli elektrik elektronik malzeme üreticileri arasında yer alan IEK Group’un Moskova ve Yasnogorsk fabrikaları ile KZNM şirketinin fabrikasının üretim proseslerinin iklimlendirmesi için İmbat’ı seçti. İmbat İklimlendirme ve Soğutma Sistemleri, ithal marka ürünlerin oldukça aktif ve ağırlıklı olduğu Rusya pazarında, sektörün önemli oyuncularından biri olarak yıllar içinde gelişerek ve güçlenerek faaliyetlerini sürdürmektedir.

Rusya’daki çözüm ortaklarımızın da aracılığıyla Rusya’nın elektrik malzemesi üreten en büyük firmalarından IEK Group’un Moskova ile Yasnogorsk şehrindeki fabrikalarının proses soğutmalarında İmbat markalı su soğutma grupları kullanıldı. Yine Rusya’da şalter, buat gibi elektrik malzemeleri üreten, Tamboy şehrinde faaliyet gösteren KZNM fabrikasının soğutma prosesleri, İmbat marka cihazlarla sağlandı.

Sektörde 30. yılını dolduran İmbat, sektörün iklimlendirme ihtiyaçlarına yönelik olarak Ar-Ge çalışmalarına yaptığı yatırımlarla yenilikçi, güvenilir ve verimli ürünleriyle projelere fayda sunmaktadır. Yurt dışına satışını gerçekleştirdiği ürünlerinin hemen hemen yarısını Almanya, Avusturya, Portekiz, Romanya, Sırbistan, Rusya, İngiltere, İsviçre gibi Avrupa ülkelerine gerçekleştiren İmbat, farklı kıtalardaki 50’den fazla ülkeye ürünlerinin ihracatını gerçekleştirmekte, mühendislik kabiliyetini dünyaya taşımaktadır.

İmbat İklimlendirme ve Soğutma Sistemleri, Eco-Design kriterlerine uygun olarak, Ar-Ge odaklı, yüksek verimli ve çevreye duyarlı ürünler üretmektedir. %100 yerli sermayeyle, %100 yerli tasarımlarla mühendislik gücünü Türkiye ile birlikte dünyaya sunan İmbat, yüksek verimli ürünleriyle hem projelere hem de dünyaya kazanç sunmaya devam ediyor.

Proses Soğutma

Proses Soğutma

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

101. Sayımız Yayında
%d blogcu bunu beğendi: