ÜNİVERSİTELER DE SEÇİMİNİ DAIKIN’DEN YANA KULLANIYOR

ÜNİVERSİTELER DE SEÇİMİNİ DAIKIN’DEN YANA KULLANIYOR

google-news

İklimlendirme sektöründe yüksek teknolojiye sahip geniş ürün gamıyla hizmet veren Daikin, her tür yapı için ideal çözümler sunuyor. Markanın satış sonrası hizmetlerdeki başarısı, yüksek verime sahip ürünleri sorunsuz bir işletim sağlarken, konforu da sürekli kılıyor. Yüksek sezonsal verime sahip soğutma gruplarıyla bugüne kadar hastaneler, AVM’ler, ilaç ve gıda fabrikaları, camiler gibi birçok yapının tercih ettiği Daikin, bu kez de Rize’deki Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nin seçimi oldu. Fakültenin soğutma sistemi için 2 adet toplamda 2.200 kw gücündeki EWADC11TZ-SS Frekans İnverterli Hava Soğutmalı ürün kullanıldı. Marka seçiminde ise yüksek verim ve yaygın ve yetkin servis ağı belirleyici oldu.

Yüksek verimli, dayanıklı ve tasarruf sağlayıcı ürünleriyle iklimlendirme sektörünün çıtasını her geçen gün yukarıya taşıyan Daikin; konut, bina, fabrika, cami, hastane gibi yapıların yanı sıra üniversitelerin de radarında.

Rize’de kurulan Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi, 2013-2014 öğretim yılında ilk öğrencilerini alarak eğitimine başladı. Türkiye’nin en modern ve kalite standatlarına uygun diş hekimliği fakültelerinden biri olma amacı güden RTE Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi, en iyi olanaklarla donatılı yeni hizmet binasına 2021 yılının Nisan ayında taşındı. Fakültenin yeni binasının soğutma çözümleri için Daikin markalı ürünler tercih edildi. Fakültenin soğutma sistemi için 2 adet toplamda 2.200 kw gücündeki EWADC11TZ-SS Frekans İnverterli Hava Soğutmalı ürün kullanıldı. Ürünlerinin yüksek sezonsal verime sahip oluşu ve yaygın ve yetkin servis ağı Daikin markasının seçimindeki en önemli kriterler oldu. Fabrika, hastane, AVM ve endüstriyel tesisler için en iyi çözümlerden birini sunan EWADC11TZ-SS model Frekans İnverterli Hava Soğutmalı ürün, fakültenin işlevine ve amacına uygun bir seçim olarak öne çıktı. Daikin TZ serisi Frekans Inverterli Hava soğutmalı gruplar, yüksek sezonsal verim (SEER) değerleriyle fark yaratmaktadırlar. Değişen dış ortam koşulları ve mahal yük ihtiyaçlarına karşı gerekli yükü, en düşük elektrik tüketimi ile sağlayarak işletmeye fayda getirerek, ideal bir çözüm oluşturmaktadır.

Hijyenik iklimlendirme konusunda fark yaratan Daikin, geleceğin en iyi diş hekimliği fakültelerinden biri olmaya adaylığını koyan RTE Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi için de en ideal çözümü üretmenin gururunu taşıyor.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

119. Sayımız Yayında.