Bursa Nilüfer Doruk Hastanesi’nin İklimlendirmesi Mitsubishi Heavy’e Emanet

Bursa Nilüfer Doruk Hastanesi’nin İklimlendirmesi Mitsubishi Heavy’e Emanet

Üstün Japon teknolojisini Form tecrübesiyle buluşturan Form MHI Klima Sistemleri, çevreci ve yüksek teknolojili iklimlendirme çözümleriyle Türkiye’nin dört bir yanında hizmet sunmaya devam ediyor. Mitsubishi Heavy VRF klima sistemlerini tercih eden firmalar arasına Bursa Nilüfer Doruk Hastanesi de katıldı.

Form, Bursa Nilüfer Doruk Hastanesi’nin iklimlendirme ihtiyacını VRF ünitelerle karşılıyor. Hastanenin sistem odalarının iklimlendirmesinde kullanmak üzere kurulumu gerçekleştirilen 49 adet dış ve 77 adet iç ünite, toplamda 1,156 kW enerji kapasitesine sahip. Tedariği gerçekleştirilen iç üniteler arasında duvar tipi, 4 yönlü kase

Form Şirketler Grubu Hakkında

1965 yılında kurulan Form Şirketler Grubu, bünyesinde yer alan 4 bağımsız firmasıyla merkezi, bireysel iklimlendirme ve endüstriyel uygulamalar alanında, yaşam kalitesini arttıracak cihazların üretim, satış ve satış sonrası faaliyetlerini sürdürmekte; rezidanslardan otellere, okullardan hastanelere her tür bina, iş merkezi, fabrika ve alışveriş merkezleri için iklimlendirme sistem çözümleri sunmaktadır.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

123. Sayımız Yayında.