Aldağ Banner
Aldağ Banner

Türkiye’nin Havalandırma Markası Cvsair, Krizden Çıktı, İhracatta Rekor Kırdı

Türkiye’nin Havalandırma Markası Cvsair, Krizden Çıktı, İhracatta Rekor Kırdı

İç hava ve ortam kalitesi artık sağlıklı yaşamın olmazsa olmazı…  Havalandırma / İklimlendirme sistemleri, eskiden lüks, belki konfordu. Ama şimdilerde,  doğru kullanımla hayat kurtarıyor.

KRİZDEN İHRACAT REKORUNA

Koronavirüsle birlikte önemi daha da artan sektörün, Türkiye’de öncü ismi ‘Cvsair’ oldu.

Türkiye’nin havalandırma markası Cvsair güvencesi ile üretilen ‘Aircleaner’ havalandırma cihazları, pandemi sürecinde Toplumsal Yaşam Kalitesini artırdı. Aircleaner cihazları bu dönemde, ülke sınırlarını aştı; Avrupa, Uzakdoğu, Ortadoğu ve Afrika’da 40 ülkeye ihraç edildi.

TEMİZ HAVA SAĞLIKLI YAŞAM

Ekonominin yavaşladığı, sağlık odaklı yaşanılan bu yeni dönemde; çevreyi gözeten, enerji dostu, hijyenik yüksek teknoloji ürünler Cvsair’in tercih sebebi oldu.

Bugün, Türkiye’nin gururu İstanbul Havalimanı, Trabzon Şenol Güneş Spor Kompleksi (Medikal Park Stadı), Antalya EXPO ve aralarında; hastane, okul, şantiye ve banka gibi yüzlerce projede, havayı ve ortamdaki virüsleri ‘Aircleaner’ temizliyor.

Aircleaner önce, kapalı alanları %100 dış hava ile temizleyip, virüsün bulaş oranını azaltıyor.

Ardından, Ultraviyole ve Ozon teknolojili HEPA Filtreleme Sistemiyle, kapalı alanları %99, 97 oranında güvenli hale getiriyor.

CVSAIR’İN KONKORDATO’DAN ÇIKIŞ MODELİ

Kapalı alanda optimum sıcaklığı ayarlayan, bakterilere karşı ortamın nemini düzenleyip, sağlıklı hava akımını sağlayan Aircleaner, Cvsair’in de yüzünü güldürdü.

Virüse karşı duvar ören Aircleaner, Türkiye’de ilk Korona virüs vakasının görüldüğü 11 Mart 2020’de Konkordato ilan eden Cvsair’i birkaç ay içinde krizden çıkardı.

HAVAMIZI TEMİZLEDİ; YÜZÜMÜZÜ GÜLDÜRDÜ

Türkiye’nin havalandırma markası Cvsair, Aircleaner ile Kasım 2020’de Konkordato’dan çıktı ve 40 ülkeye ihracat yapan ekonomik bir başarıya imza attı.

Krizde pes etmeyen Cvsair, yeniden ayağa kalkma modeli ile, Türkiye’de farklı sektörlerde pekçok firmaya örnek oldu.

Cvsair

Cvsair

aircleaner-hava-temizleme-nitesi

Cvsair

Cvsair

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

101. Sayımız Yayında
%d blogcu bunu beğendi: