Aldağ Banner
Aldağ Banner

Ode Yalıtım’dan Teknik Yalıtım Ürünleri Klasörü

Ode Yalıtım’dan Teknik Yalıtım Ürünleri Klasörü

Teknik Yalıtımla İlgili Tüm Detaylar Tek Klasörde Toplandı

Türkiye’nin yüzde 100 yerli sermayeli en büyük yalıtım şirketi ODE, yalıtım sanayisinde kabul gören uygulamalar hakkında sektörü ve paydaşlarını daha detaylı bilgilendirmek üzere “Teknik Yalıtım Ürünleri” klasörü hazırladı. Klasörde, genel uygulamalardan mekanik bağlantılara kadar tüm detaylar, açıklayıcı görsel, grafik ve belgelerle aktarılıyor.

Türkiye’nin yüzde 100 yerli sermayeli en büyük yalıtım şirketi ODE Yalıtım, pandemi döneminde sektörle paylaştığı yayınlarına bir yenisini ekleyerek, “Teknik Yalıtım Ürünleri” klasörü çıkardı. Genel uygulamalardan mekanik bağlantılara kadar her detayın sade bir anlatımla bir araya getirildiği klasörde, açıklayıcı görsel, grafik ve belgeler de yer alıyor.

Ceylin Akdemir: “Üretimde teknoloji kullanımı arttıkça ürünlerin özellikleri de değişiyor”

Dijital dönüşüm ve Ar-Ge odağında geliştirilen yenilikçi ürünlerin farklı özelliklere sahip olduğunu söyleyen ODE Yalıtım Pazarlama Direktörü Ceylin Akdemir, “Üretimde teknoloji kullanımı arttıkça ürünlerin özellikleri de değişiyor ve gelişiyor. Biz de bu kapsamda, yalıtım endüstrisinde kabul gören uygulamalar hakkında paydaşlarımızı ve sektörümüzü daha detaylı bilgilendirmek üzere bu klasörü hazırladık” dedi.

“Yalnızca fabrikalarımızda değil işimizin mutfağında da üretiyoruz”

Akdemir sözlerini şöyle sürdürdü; “Paydaşlarına değer yaratamayan hiçbir organizasyonun, markanın başarı şansının olmadığına inanıyoruz. Bu bakış açısıyla geçmişte olduğu gibi pandemi sürecinde de gerek teknik yalıtım gerekse su yalıtımı alanında çeşitli ve kapsamlı kataloglar yayımladık. Böylece yalnızca fabrikalarımızda değil, mutfakta da üretimi sürdürdük. Paydaşlarımıza ve sektörümüze değer katmaya bundan sonra da aralıksız devam edeceğiz.”

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

101. Sayımız Yayında
%d blogcu bunu beğendi: