Aldağ Banner
Aldağ Banner

Termo Teknik LOGIC Premix Yoğuşmalı Kombiler artı 3 yıl garanti hediyeli

Termo Teknik LOGIC Premix Yoğuşmalı Kombiler artı 3 yıl garanti hediyeli

Türkiye’de 10 yıldır sevilerek kullanılan, sınıfının en yüksek enerji verimliliğine ve en kompakt boyutlarına sahip kombisi olarak adlandırılan LOGIC Premix Yoğuşmalı Kombi, 30 Haziran 2021 tarihine kadar kombilerinin ilk çalıştırmasını yaptıranlara 3 yıl artı garanti hediye ediyor. Böylece toplam  garanti süresi 5 yıla uzuyor.

Türk tüketicisine Avrupa standartlarında bir ısınma deneyimi yaşatma hedefiyle Termo Teknik tarafından 2011 yılında piyasaya sunulan  LOGIC Premix Yoğuşmalı Kombi‘ye +3 yıl garanti  sunuyor. İngiliz iş dünyasının prestijli Kraliçe Ödülü-The Queen’s Award” sahibi olan Ideal Boilers’ın tesislerinde 110 yılı aşan tecrübe ve hatayı sıfıra yakın noktaya indiren 6 Sigma  ile üretilen, yüzde 98,7’ye varan mevsimsel verimliliğe ve yüksek  sağlamlığa sahip olan  LOGIC Yoğuşmalı Premix Kombi’nin ilk çalıştırmasını 30 Haziran 2021 tarihine kadar tamamlayan LOGIC sahipleri, 2 yıllık yasal  garanti süresine ek olarak, artı 3 yıl bedelsiz garantiden yararlanıyor

İki Model

Satış ve servis desteği Termo Teknik tarafından sağlanan LOGIC c26/35 ve LOGIC c31/35 modelleri bulunuyor.  26/35,26 kW ısıtma, 35 kW sıcak su kapasitesi; 31/35 ise 31 kW ısıtma, 35 kW sıcak su kapasitesi anlamına geliyor. LOGIC Kombiler, üstün üretim özellikleri ile uzun yıllar arıza yapmadan verimli çalışıyor.

Logic’in Eşsiz Özellikleri

  • LOGIC serisi Yoğuşmalı Kombiler A sınıfı enerji verimliliğine sahip. Aynı zamanda en düşük atık gaz seviyesi olan NOx  Class 6 ile çevreci bir kombi.
  • LOGIC Kombiler modülasyonlu oda termostatı ve dış hava sensörü ile kullanıldıklarında A+ enerji verimliliği sağlarken, istenilen oda sıcaklığının (önerilen 20-22°C) üzerinde ihtiyaç dışı sıcaklıklara çıkmasını önleyerek aynı zamanda yakıt tüketiminden tasarruf sağlıyor.
  • LOGIC eşsiz tasarımıyla, tüketiciye en az doğalgaz tüketimi ile evinin tüm noktalarına ulaşan ısınma konforu ve yüksek sıcak su kapasitesi (16,9 L/dk) sunuyor.
  • Sadece 278 mm derinliği ve 2,5 mm yan montaj mesafesi ile mutfak gibi dar alanlarda bile kolay kurulum sağlanıyor.

Sevilerek Kullanılıyor

LOGIC Kombi kompakt boyutlarına karşın sağladığı yüksek sıcak su kapasitesi ile dikkat çekiyor. Özellikle kış aylarının uzun ve sert geçtiği illerde sevilerek kullanılan LOGIC Kombi, herhangi ilave bir ekipmana ihtiyaç duymadan dakikada yaklaşık 17 litre sıcak su verebiliyor. Bu özellik ile çift banyolu büyük konutlarda dahi  LOGIC Kombi ile sıcak su konforu sağlanabiliyor.

ErP’ye uygun

LOGIC Kombiler ErP (Energy Related Products- Enerji İlişkili Ürünler) yönetmeliğine uygun olarak üretiliyor  ve Enerji Etiketlemesine sahip bulunuyor. ErP’ye sahip ürünlerin NOx emisyon değeri olarak en çevreci atık gaz sınıfı olan Class 6 aralığında bulunuyor ve çevreye daha az etki ediyor,  enerji  etiketi ise ürünün enerji verimliliği detaylarını göstererek kullanıcıların doğru karar vermesine yardımcı oluyor.

Geniş Servis ve Bayi Ağı

Termo Teknik, Türkiye’nin tamamında, 180 yetkili servis ağı, 200’ün üzerinde bayi ve 500’ün üzerinde satış noktası ile tüketiciye ulaşıyor.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

101. Sayımız Yayında
%d blogcu bunu beğendi: