Aldağ Banner
Aldağ Banner

Darphane Ek Hizmet Binası’nın İklimlendirmesi Tezel Paket Tip Klima Santralleri ile Sağlanacak

Darphane Ek Hizmet Binası’nın İklimlendirmesi Tezel Paket Tip Klima Santralleri ile Sağlanacak

Halihazırda KKTC kimlik kartlarını üreten Darphane ve Damga Matbaası Genel Müdürlüğü, yakın coğrafyamızda bulunan komşu ülkelerin taleplerini karşılamak için hizmet ihracatına ilişkin hazırlıklarını sürdürüyor.

Kimlikleri Yeniden Darphane Üretecek

Teknolojik ihtiyaçlara göre uluslararası standartlara uygun yeni ürünler geliştirilmeyi sürdüren Darphane’nin yakın zamanda uluslararası ve yerel firmalarla madeni para ve değerli evrak ürün gamlarından oluşan çeşitli projelerde iş birliklerine gideceği açıklandı.

Stratejik önem taşıyan pasaport ve kimlik kartları üretiminin, Cevizli’de faaliyet gösterecek olan “Darphane Ek Hizmet Binası” bünyesindeki üretim tesislerinde gerçekleştirileceği kaydedildi.

Binanın İklimlendirmesini Tezel Yapıyor

Darphane Ek Hizmet Binası’nın iklimlendirmesi Tezel marka “Paket Tip Klima Santralleri” ile sağlanacak. Çeyrek asırlık tecrübesi süresince kaliteli ve güvenilir hizmet veren Tezel, geçmişten gelen tecrübesi, yaptığı işlerin kalitesi ve yetkin referansları ile havalandırma ve iklimlendirme sektöründe ürün tedariği konusunda adını ilk sıralara yazdırmayı hedefliyor. Tezel, havalandırma ve iklimlendirme sektörüne yönelik olarak konut, işyeri, AVM, hastane, sosyal tesisler ve fabrikaların ihtiyaçlarına cevaben ürün gamını geliştirmeye devam ediyor.

Sosyal Medyada Paylaşın:
Etiketler:
Darphane

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

102. Sayımız Yayında
%d blogcu bunu beğendi: