SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK ÇÖZÜMLERİ İLE WILO, FOUR ESSENTIALS 2023’TE BÜYÜK İLGİ TOPLADI

SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK ÇÖZÜMLERİ İLE WILO, FOUR ESSENTIALS 2023’TE BÜYÜK İLGİ TOPLADI

Çevre dostu ve sürdürebilirlik odaklı ürünleriyle sektörüne katma değer sağlayan Wilo, mekanik tesisat ve inşaat sektörünün dört bileşenini biraraya getiren Four Essentials 2023’e katıldı.  Four Essentials 2023’ün sponsoru olan Wilo; ileri teknolojiye sahip, sürdürülebilir ve enerji verimliliğine sahip sistemlerini tanıtarak, Türkiye’nin önde gelen mekanik tesisat profesyonelleriyle bir araya geldi.

Üstün teknolojisi ile dünyada 150, Türkiye’de ise 30 yılı aşkın süredir faaliyet gösteren pompa sistemlerinin öncü markası Wilo, Türkiye’nin ilk mühendislik toplantısı olma özelliği taşıyan mekanik tesisat ve inşaat sektörünü buluşturan Four Essentials’da sponsor olarak yer aldı.  Wilo ve sektörde önde gelen birçok markanın katılımıyla bu yıl dördüncüsü düzenlenen organizasyon, “Mekanik Tesisat; Sürdürülebilirlik, Tasarruf ve Deprem Gerçeği” ana temasında gerçekleştirildi. Yatırımcı, tasarımcı, yüklenici ve tedarikçilerin bir araya geldiği etkinlikte, firmalar sektörlerindeki son gelişmeleri katılımcılarla paylaştı. 2 Mayıs 2023 tarihinde Çırağan Palace Kempinski’de düzenlenen etkinliğe katılan Wilo, sürdürülebilirlik çalışmalarını sundu ve mekanik tesisat sektöründe sürdürülebilirlik ve tasarruf konularına yaklaşım ilgili görüşlerini bildirdi.

Four Essentials 2023’te Wilo Türkiye adına konuşma yapan Wilo Türkiye Satış Direktörü Fatih Öner, “Wilo olarak sektörümüz için önemli olan bu organizasyonda olmaktan çok mutluyuz. İleri teknolojiye sahip, sürdürülebilir ve enerji verimliliğine sahip sistemlerimizle, aynı sektörde yer aldığımız firmalarla bir araya gelerek alanımızdaki gelişmeleri ve sektörün ihtiyaçlarını konuşma fırsatı bulduk. Sunumumuzu dinleyen ve standımıza gelen değerli iş ortaklarımıza, tedarikçilerimize ve yatırımcılarımıza sunduğumuz teknolojik ve inovatif çözümlerimize gösterdikleri büyük ilgi için çok teşekkür ederim” dedi. 

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

125. Sayımız Yayında.