Cum. Eyl 25th, 2020

Mechanic Dergi

Enerji ve Tesisat Sektörünün En İyi İçerik Kaynağı

Sırbistan Promenada Avm ‘De Tercih Atlantik Ewh Isı Pompaları Oldu

atlantik

Atlantik Grup firması kurulduğu günden bugüne kadar kaliteli hizmet ve yüksek müşteri memnuniyet misyonu ile su kaynaklı ısı pompası pazarındaki konumunu
güçlendirmeye devam etmektedir.

Türkiye su kaynaklı ısı pompası pazarında elde ettiği gücü uluslararası pazarlara da taşımış olup ; Kenya, Cezayir, Sırbistan, Romanya ‘daki AVM projelerine de ısı pompası satışı gerçekleştirmiştir.

NEPİ REAL ESTATE PROJECT ONE şirketi tarafından hayata geçirilen PROMENADA SHOPPING CENTER projesi Sırbistan’ın NAVO SAD şehrinde yer almaktadır.

150’den fazla mağazaya ev sahipliği yapan proje, Sırbistan’ın en büyük alışveriş merkezi olma özelliğini elinde bulundurmaktadır.

PROMENADA SHOPPING CENTER projesinde yer alan Türk mağaza gruplarının su kaynaklı ısı pompası cihazı için tercihi EWH serisi cihazlar olmuştur.

Düşük enerji tüketimi, düşük ses seviyesi, kolay arıza tespiti, montaj kolaylığı, hızlı servis ve stoktan teslim özellikleri sayesinde müşterilerin tercihinde ilk sırada yer alan AIRWELL EWH serisi su kaynaklı ısı pompası cihazları 2020 yılı itibariyle AIRWELL fabrikasında ATLANTİK markasıyla üretilmektedir.

ATLANTİK marka su kaynaklı ısı pompası cihazları, ATLANTİK GRUP güvencesiyle bulunduğu her projeye değer katmaya devam etmektedir.

Bir Cevap Yazın