Mechanic Dergi

Enerji ve Tesisat Sektörünün En İyi İçerik Kaynağı

Condair Configure – Yeni Nemlendirici Seçim Aracı

condair

Condair, klima santrali üreticisi müşterilerinin kendilerine ait AHU seçim yazılımının içinden nemlendirme sistemi tasarlamalarını sağlayan web tabanlı

bir nemlendirici seçim aracını piyasaya sürüyor. Condair Configure adı verilen yazılım modülü, üreticilerin bir Condair satış mühendisi ile doğrudan irtibat kurmaya gerek kalmadan bir nemlendirme elemanına sahip AHU’ları daha hızlı ve kolay bir şekilde tasarlamalarını ve teklif etmelerini sağlar.

Sistem web tabanlı olduğu için, gündüz veya gece hangi saatte olursa olsun, herhangi bir nemlendirici proje tasarımı gerektiğinde güncellenebilir ve revize edilebilir.

API tabanlı sistem Condair’in HELP adlı kendi global şirket içi ürün seçim yazılımına bağlıdır, bu nedenle internet üzerinden en son ürün ayrıntıları ile sürekli olarak güncellenir. Condair Configure nemlendirici seçim aracında bir nemlendiriciyi doğru şekilde seçmek için nem yükü hesaplamaları, aksesuarlar dahil ürün seçimi, fiyatlandırma, ayrıntılı ürün verileri, çizimler, bağlantı şemaları ve performans sayfaları bulunmaktadır.

Condair Configure, herhangi bir sistem tasarımının doğasında bulunan basınç düşüşleri, buhar absorpsiyon mesafelerinin hesaplanması, soğuk su nemlendirme projeleri için ön ısıtma gereksinimleri ve seçilen herhangi bir sistemin güç tüketimi gibi gelişmiş hesaplamaları bile sağlayabilir.

Klima santrali üreticisinin IT sistemi ile Condair Configure arasındaki iletişim yalnızca tek yönlüdür, bu nedenle üretici bunu projenin uygun bir aşamasında özellikle tercih edene kadar Condair’e hiçbir proje bilgisi gönderilmez.

Condair Configure, dokümante edilmiş kaynak kodu ve bir geliştirici el kitabı ile ücretsizdir olarak kullanıma sunulmaktadır, güvenli ve kolay bir şekilde entegre edilebilir. Condair, AHU üreticisini entegrasyon aşamasında destekler. Condair IT ekibi, bağlantıyı kurmak ve her iki sistemin birbiriyle sorunsuz bir şekilde konuşmasını sağlamak için AHU şirketinin dahili IT ekibiyle birlikte çalışır.

Condair Grubu, ticari ve endüstriyel uygulamalar için enerji tasarruflu, hijyenik ve yenilikçi teknolojilerle, nem kontrolü ve evaporatif soğutma alanında dünyanın önde gelen uzmanıdır. Condair, Türkiye’de sistem tasarımı, tedarik, işletmeye alma, bakım ve yedek parça sunan grup şirketi Condair Nemlendirme A.Ş. tarafından temsil edilmektedir. Daha fazla bilgi için şirketin web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

https://www.condair.com.tr/haberler/condair-configure-yeni-nemlendirici-secim-araci

Bir Cevap Yazın