Aldağ Banner
Aldağ Banner

Sınıfının En Verimlisi “Lowara e-SV Serisi” ile Maksimum Enerji Tasarrufu!

Sınıfının En Verimlisi “Lowara e-SV Serisi” ile Maksimum Enerji Tasarrufu!

Özel balanslı çark ve piston dengeleme sistemi sayesinde yüksek enerji verimliliği sağlayan Lowara e-SV serisi pompalar, özellikle mikro işlemcili frekans kontrol cihazı Hydrovar® ile kullanıldıklarında enerji tasarrufunda yüksek bir performansa ulaşır.

Standart olarak -30 °C ile + 120 °C arası sıcaklık dayanımı ve PN25 yüksek gövde dayanım basıncına sahip olan serinin ayrıca 150 °C ve 180 °C sıcaklık dayanımı ve 45 bara kadar gövde dayanım basıncı sunan özel versiyonları da mevcuttur.

WRAS ve ACS sertifikaları sayesinde içme suyu dolum makineleri ve kullanım suyu tesislerinde kullanıma uygundur.

Sıvı ile temas eden tüm parçaları AISI 304 veya AISI 316L paslanmaz çelik olan seri, standart EPDM elastomeri sayesinde içme suyu, ters osmoz, ilaç ve gıda gibi sıhhi uygulamalarda kullanılabilir. Ayrıca sertleştirilmiş ara yatakları (tungsten karbid) sayesinde endüstriyel agresif sıvılara da dayanım sağlar.

Pompa üzerinde hiçbir değişiklik yapmadan montaj ayakları ile yatay montajlanabilme özelliği ve farklı bağlantı seçenekleri ile esnek kullanım olanağı sunar.

Motor gücü 5,5 kW ve üstü modellerde motor sökülmeden kolaylıkla salmastra değişikliği yapılabilmesi özelliği ile bakım kolaylığı sağlar.

Lowara e-SV serisi pompalar, yüksek verim, uygulama çeşitliliği, esnek kullanım, kolay bakım ve daha birçok özelliğiyle sistemlere ideal çözümler sunar.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

101. Sayımız Yayında
%d blogcu bunu beğendi: