Aldağ Banner
Aldağ Banner

Şinasi Karaoğlu Boreas’ta

Şinasi Karaoğlu Boreas’ta

İklimlendirme sektörünün yenilikçi firması Boreas, yeni yılda kadrosuna sektörün başarılı ve deneyimli ismi Şinasi Karaoğlu’nu İş Geliştirme Genel Koordinatörü olarak dahil etti. 

Boreas Genel Müdürü Müge Lülecioğlu konuyla ilgili yaptığı açıklamasında şunları söyledi: “Stratejik hedeflerimiz doğrultusunda 2021 yılında sektöre değer katan, vizyoner yatırımlarımıza devam ediyoruz. Dijital dönüşüm odaklı yaptığımız makine ve ekipman yatırımının yanı sıra insan kaynakları alanındaki yatırımlarımızla da global büyüme yolculuğumuzu sürdüreceğiz. Şinasi Bey’in yönetim kadromuza katılmasından büyük mutluluk duyuyorum ve birlikte müşteri odaklı hedeflerimizi hayata geçirerek, sektörde güçlü bir sinerji yaratacağımıza inanıyorum.”

Makine mühendisliği yaşamına 1985 yılında Kiska Holding’de başlayan Şinasi Karaoğlu, son olarak Hill International proje yönetimi firmasında Mekanik Grup Müdürü olarak ülkemizde ve yurtdışında birçok seçkin projede görev alırken bir yandan da mekanik çözümlemelerde çevreci ve insan odaklı katkılar sundu. Meslek örgütlerinde aktif görevler üstlenirken, çeşitli seminer, panel ve toplantılarda konuşmacı olarak da sektörün gelişimi için görevler aldı.

Tüm mesleki deneyimlerini Boreas’ta yer alacağı projelerde değerlendirecek olan Şinasi Karaoğlu konuyla ilgili olarak, “Üretimlerini uzun zamandır yakından izleme şansı bulduğum, toplum ve enerji odaklı insansız teknolojileri, her geçen gün büyüyerek hayata başarıyla geçirebilen bir firma Boreas. Ülkemizin çağı yakalayan daha kaliteli ve nitelikli üretimlere ihtiyacı olduğu bu yıllarda mühendislik bilimi adına yüz akı işlere imza atan meslektaşlarımızla kol kola olmaktan onur duyacağım” dedi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

102. Sayımız Yayında
%d blogcu bunu beğendi: