Aldağ Banner
Aldağ Banner

Projelerin Hvac Yalıtımında Tercihi Pa-Flex Kauçuk

Projelerin Hvac Yalıtımında Tercihi Pa-Flex Kauçuk

Ümraniye Bulgurlu’da yapımı devam eden Seba Hayat projesine ürünlerimizle katkıda bulunduk. Seba İnşaat & AG Hayat İnşaat A.Ş. tarafından yaptırılan konut projesi lokasyon olarak E-5 ve Tem’e eşit mesafede olup 29.897,73 m² alan üzerine kurulu.3 blok ve 14 kattan oluşan projede 1+1 den 3+1 e daireler,sosyal alanlar,sauna ve buhar odaları,kapalı otopark ve spor salonları ile çocuk oyun alanları,24 adet de dükkan bulunmakta.Kapalı otopark,ortak mahal havalandırması ve ısıtma-soğutma tesisatı borularında Pa-Flex marka kauçuk boru ve levhaları tercih edildi.

Boru tipi kauçuk izolasyon ürünlerimizle katkı sağladığımız bir diğer proje de İstanbul Bahçeşehir’de inşaası tamamlanmak üzere olan Sheraton Otel Nidya Tower projesi. 5 yıldızlı uluslararası otel, toplantı ve konferans salonunun yer aldığı  Nidya Tower   projesi 45 katlı tek blok şeklinde yükseliyor. 7.428 m2 alanda inşaa edilen Nidya Tower Tem in hemen yanında,Akbatı AVM ye yürüme mesafesinde olup  229 rezidans dairesi, 150 ofis ve 40 ticari birim yer alıyor.

Bir diğer projemiz de Ankara Beykent’de bulunan Avend projesi.47.500 m2 üzerine 430 daireli,2+1 den başlayan ve dubleks dairelere kadar ulaşan kat planları ve 28.000m2 peyzaj alanı ile gözde bir proje olan Avend’de elastik ve dayanıklı yapısı ile,yangın mukavemeti ve hiyenik uygulama avantajı ile Pa-Flex elastomerik kauçuk boru ve levhaları kullanılmıştır.

Hvac Yalıtımı Hvac Yalıtımı

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

102. Sayımız Yayında
%d blogcu bunu beğendi: