Aldağ Banner
Aldağ Banner

Azerbaycan’daki Avropa Liseleri’nin İklimlendirme Tercihi İmbat Oldu

Azerbaycan’daki Avropa Liseleri’nin İklimlendirme Tercihi İmbat Oldu

İmbat İklimlendirme ve Soğutma Sistemleri’nin çatı tipi klima cihazları son olarak Azerbaycan’daki Avropa Liseleri’nin iklimlendirilmesinde tercih edildi. Yakın zaman önce Azerbaycan Devlet Ekonomi Üniversitesi’nin de iklimlendirmesini gerçekleştiren İmbat, Azerbaycan’daki satışlarını arttırmaya devam ediyor.

30 yıldır sektörün iklimlendire ihtiyaçlarına yönelik yenilikçi ürün tasarımlarına imza atan İmbat, Ar-Ge çalışmalarına yaptığı yatırımla güvenilir ve verimli ürünlerle projelere fayda sunmaktadır. İlk kez 21 yıl önce çatı tipi klima üretimine başlayan, 2015 yılında da Türkiye’de ilk dünyada ise 7. Eurovent sertifikasına sahip olan İmbat, Avrupa ülkeleri başta olmak üzere 50’den fazla ülkeye, diğer ürünleri ile çatı tipi klima ihracatı gerçekleştirmektedir. Dünya devi rakiplerinin sahası olan Avrupa’ya da ürün satabilen nadir Türk iklimlendirme şirketlerinden olan İmbat; ürünlerinin hemen hemen yarısını Almanya, Avusturya, Portekiz, Romanya, Sırbistan, Rusya, İngiltere, İsviçre gibi önemli pazarlara gerçekleştirmektedir.

İmbat çatı tipi klima cihazları, tasarımlarına özel geliştirilmiş yazılımla kontrol edilebilir, özel kontrol sistemi ile bina yönetim sistemlerine bağlanabilir, uzaktan set değerleri izlenebilir ve ayarlanabilir özelliktedir. Değişken soğutma yüklerine göre kompresörler eşit yaşlanır, maksimum enerji tasarrufu sağlanır. Standart olarak çift cidarlı üretilen cihazlar, %100 taze hava ile çalışabilmekte ve EC plug fan, asimetrik kompresör, mikroişlemci kontrol ile maksimum enerji tasarrufu ile en verimli çalışma koşullarında çalışmaktadır. Proje ve mahal ihtiyacına göre özel tasarlanabilen üfleme yönleri, alttan, alından, üstten veya alttan seçilebilmektedir.

Dünyadaki 50’den fazla ülkeye ihracat gerçekleştiren İmbat, Azerbaycan, Türkmenistan, Özbekistan, Gürcistan gibi Türk Cumhuriyetleri’ne de Türk mühendisliğini güvenilirliği ve kalitesiyle ulaştırmaya devam etmektedir.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

102. Sayımız Yayında
%d blogcu bunu beğendi: