Aldağ Banner
Aldağ Banner

Prestijli Projelerin Tercihi Etna

Prestijli Projelerin Tercihi Etna

Boğazın nadide semtlerinden Çengelköy’de yeşilliklerin arasında korunmuş, İstanbul Boğazı’nı yüksekten gören konumu ile hayata geçen ERGUVAN EVLERİ projesinde yüksek enerji verimliliği ve kaliteye sahip ETNA ürünleri tercih edilmiştir.

20 dönüm arazi üzerinde 13 blok ve 336 daireden oluşan proje kapsamında KO-ST serisi komple paslanmaz çelik frekans kontrollü hidrofor sistemleri, EFP D serisi drenaj pompaları ve NFPA20 standardına uygun yangın pompası tesis edilmiştir.

Projede kullanılan KO-ST serisi komple paslanmaz çelik frekans kontrollü hidrofor sistemleri ile talep edilen değişken miktarda suyun istenilen sabit basınçta sağlanması garanti edilmiş olup, böylelikle kullanıcılara kesintisiz bir konfor sunulmaktadır. Yeni nesil IE3 motorlu frekans kontrollü KO ST serisi hidrofor sistemlerinin kullanımı ile klasik hidrofor sistemlerine oranla işletim giderleri minimize edilmektedir.

ETNA KO-ST serisi komple paslanmaz çelik frekans kontrollü hidrofor sistemlerinde; pompa giriş ve çıkış gövdeleri,  fan & difüzör AISI304 kalite paslanmaz çelik olup sızdırmazlık ise mekanik keçe (karbon-seramik) ile sağlanmaktadır. KO-ST serisi hidrofor sistemlerinde taşıyıcı kaide üzerinde komple paslanmaz çelik kollektör gurupları, eş yaşlandırma özellikli frekans kontrollü pano kullanılmaktadır.

Yeniliklere öncülük eden ETNA; gelişmiş pompa özelliklerini ileri teknoloji ile buluşturarak kaliteli, güvenilir ve enerji verimliliği yüksek ürünlerini sektörün ve son kullanıcıların hizmetine sunmaktadır. Çevreye duyarlı, enerji verimliliği yüksek ürünler üretme vizyonu ile ilerleyen ETNA, Türkiye’de ve dünyanın pek çok ülkesinde güvenle tercih ediliyor ve kullanılıyor.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

104. Sayımız Yayında
%d blogcu bunu beğendi: