Pandemi nedeniyle eğitim çalışmalarını çevrim içi düzenlediği etkinliklerle sürdüren GF Hakan Plastik, uzun bir aradan  sonra ilk kez Çerkezköy üretim tesislerinde Nişantaşı Üniversitesi öğrencilerini ağırladı

Pandemi nedeniyle eğitim çalışmalarını çevrim içi düzenlediği etkinliklerle sürdüren GF Hakan Plastik, uzun bir aradan sonra ilk kez Çerkezköy üretim tesislerinde Nişantaşı Üniversitesi öğrencilerini ağırladı

google-news

Eğitime verdiği önemi gerek kendi bünyesinde gerçekleştirdiği gerekse iş ortakları, dernek ve eğitim kurumları ile sürdürdüğü iş birlikleri ile ortaya koyan GF Hakan Plastik, Nişantaşı Üniversitesi Makine Mühendisliği bölümü AR-GE Kulübü öğrencilerini tesislerinde ağırladı.

Pandemi ve İSG kuralları doğrultusunda öğrenciler Çerkezköy tesisinin farklı birimlerini gezerek yetkili kişilerden bilgiler aldılar. PVC, PP-R, Pex, PE100 boru üretim alanlarında incelemelerde bulunan kulüp üyeleri, GF Hakan Plastik ÜR-GE departmanında yenilikler ve önümüzdeki dönem planlar konusunda bilgiler aldılar.

Depolama, sevkiyat, planlama, kalite departmanlarını da ziyaret eden öğrencilere GF Hakan Plastik Teknik Hizmetler ve Eğitim Müdürü Yasemin Arslan ve Satınalma Müdürü Gökhan Demir de eşlik ederek, bilgiler paylaştılar. Nişantaşı Üniversitesi Makine Mühendisliği AR-GE kulübü, fabrika gezisi sonrasında GF Hakan Plastik’e bir de plaket sundu.

GF Hakan Plastik, 2022 yılında da pandemi koşullarına bağlı olarak eğitim kurumları ile iş birliklerine devam edecek.

GFHP-Nisantasi-gezi3

GFHP-Nisantasi-toplu

GFHP-Nisantasi-plaket

GFHP-Nisantasi-gezi1

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

119. Sayımız Yayında.