Baymak, deprem semineriyle çalışanlarını bilgilendirdi

Baymak, deprem semineriyle çalışanlarını bilgilendirdi

google-news

İklimlendirme sektörünün öncü ve lider markası Baymak, iş sağlığı ve güvenliği çalışmaları kapsamında düzenli olarak sürdürdüğü çalışmalarına devam ediyor. Şirket, Afet Eğitim yılı olarak belirlenen 2021 yılının tümünde yürüttüğü eğitimler kapsamında son olarak çalışanlarına yönelik bir deprem semineri düzenledi. Seminerde; deprem bilinci, deprem sırasında ve sonrasında doğru davranışların neler olduğuna dair bilgiler paylaşıldı.

Online olarak gerçekleştirilen seminer kapsamında Kocaeli Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Jeofizik Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyesi Prof. Dr. Şerif Barış, “deprem nedir, alınabilecek önlemler nelerdir, olası bir depremi en zararla atlatmak için neler yapmalıyız, afetlerle eğitim, tatbikat, bilinçlendirme ve planlama ile nasıl baş edilebilir, afet ve acil durum planının önemi nedir” başlıkları altında kapsamlı bilgiler paylaştı.

Seminerin ardından Baymak, çalışanlarına deprem seminer bilgi kitiyle birlikte her zaman yanlarında taşıyabilecekleri deprem düdüğü hediye etti.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

119. Sayımız Yayında.