Orta Doğu ve Afrika’da Duyar World Café Rüzgârı

Orta Doğu ve Afrika’da Duyar World Café Rüzgârı

Duyar, sektöründeki öncü konumunu devam ettirerek ilklere imza atmaya devam ediyor. Orta Doğu ve Afrika bölgesindeki etkinliğini artırmak için çalışmalar başlatan Duyar, kendi oluşturduğu “Duyar World Café” konseptiyle bölgede faaliyet gösteren firmaların liderlerini ve profesyonellerini bir araya getirdi.

Vana sektörünün önde gelen firması Duyar, 9 Mayıs’ta Abu Dhabi ve 11 Mayıs’ta Dubai’de düzenlediği, “Duyar World Café” etkinlikleriyle bölgedeki sektör profesyonelleriyle bir araya geldi. Benzersiz ve sürükleyici bir deneyim organize eden Duyar, etkinlik sayesinde hem birçok endüstri kolundan profesyonelle tanışma fırsatı yakaladı hem de Orta Doğu ve Afrika’da tesisat mühendisliğinin geleceğine ilişkin kendi vizyonunu paylaştı.

Abu Dhabi ve Dubai’de Duyar Rüzgârı Esti

İlk olarak 9 Mayıs tarihinde Abu Dhabi’de bulunan Ferrari World’de gerçekleştirilen etkinlik, ADBA Direktörü İpek Alkan’ın moderatörlüğünde, Duyar İş Geliştirme ve Pazarlama Direktörü Mehmet Çim, Duyar Orta Doğu ve Afrika İhracat Satış Müdürü Şükrü Güler, Duyar İş Geliştirme Bölge Müdürü İhsan Gani Erbaş ve Ahmet Duyar’ın sunumlarıyla gerçekleşirken, katılımcılar etkinlik sonrası Ferrari World’ün büyüleyici atmosferinde çeşitli aktivitelerin ve ikramların tadını çıkardı.

Abu Dhabi’nin oldukça başarılı geçmesinin ardından ikinci etkinlik ise 11 Mayıs tarihinde Dubai’de yer alan Skyview Address Hotel’de gerçekleşti. Katılımcılar etkinlik sonrası Skyview Observatory’nin nefes kesici manzarasından Dubai’yi izlemenin ve cam zeminde kaymanın keyfini çıkardı.

“Duyar ile Proje Yapmak için Oldukça Heyecanlıyız”

Duyar World Café kapsamında gerçekleştirilen her iki etkinlik sonrasında katılımcılar, benzersiz bir tecrübe yaşadıklarını, bölgedeki mühendislerle birlikte hem tesisat sektörünün geleceğini konuştuklarını hem de Duyar ile yapılabilecek projeler için şimdiden oldukça heyecanlandıklarını dile getirdiler.

Sırada Doha Var

Duyar yetkilileri bir sonraki Duyar World Café etkinliğinin sonbaharda Katar’ın başkenti Doha’da gerçekleşeceğini, Duyar’ın sektöre yönelik yeniliklerini sektör profesyonelleri ile paylaşmaya devam edeceklerini dile getirdiler.

Duyar-World-Cafe-332-A9989

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

125. Sayımız Yayında.