Masdaf, Düzce’de Selin Yaralarını Sardı

Masdaf, Düzce’de Selin Yaralarını Sardı

Düzce, 26 Haziran’da başlayan ve üç gün boyunca devam eden yağışlarda, ana su hattının sel sularına kapılması nedeniyle susuz kaldı. Düzce Belediyesi’nin su hattını 24 saat içerisinde yeniden inşa etmesi ile kent suya kavuştu.

Düzce Belediyesi zamanla yarıştığı bu zorlu süreçte; su tedariğinde ana sistem çözümü olan pompa teknolojisinde Masdaf’ı tercih etti. Projenin ihtiyacı olan yüksek hidrolik güce sahip santrifüj pompayı, 24 saat içerisinde üretip, devreye almayı başaran Masdaf, mükemmel teslimat performansı ile Düzce Belediyesi’nin zor zamanında önemli bir çözüm sağlayıcı oldu.

26 Haziran’da Batı Karadeniz’de etkili olan yağışlar Düzce’yi de vurdu. Üç gün boyunca aralıksız devam eden yağışlar, Düzce’nin içme suyu ihtiyacını karşılayan Beyköy su alma regülatörünün bulunduğu Uğur suyu’nun taşarak, yolun ve ana su hattının zarar görmesine neden oldu. Regülatöre giden 600 metrelik ana su hattının sel sularına kapılması nedeniyle kente su verilemedi.

Su hattı 24 saat içerisinde yeniden inşa edildi

Düzce Belediyesi;  DSİ ve İl Özel idare Müdürlüğü’nün de desteği ile tüm imkânlarını seferber ederek, su hattını 24 saat içerisinde yeniden inşa edip, kente su vermeyi başardı.

Düzce Belediyesi, su tedariğinde ana sistem çözümü olan santrifüj pompa teknolojisinde ise Masdaf’ın en yüksek hidrolik güçlere sorunsuz bir biçimde ulaşabilen SPLT serisi ayrılabilir gövdeli santrifüj  pompa sistemini tercih etti.

Mükemmel teslimat performansı

Yüksek hidrolik güce sahip santrifüj pompa teknolojisini 24 saat içerisinde üretip, devreye almayı başaran Masdaf, mükemmel teslimat performansı ile Düzce Belediyesi’nin zor zamanında önemli bir çözüm sağlayıcı oldu.

Masdaf’ın SPLT serisi ayrılabilir gövdeli santrifüj  pompaları, yüksek mukavemete sahip tasarımı ve hidrolik performansıyla zorlu koşullarda bile uzun yıllar sorunsuz bir çalışma performansı gösteriyor.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

123. Sayımız Yayında.