Aldağ Banner
Aldağ Banner

Komple Paslanmaz Çelik Santrifüj Pompada Yerli İmza ETNA KO ST Serisi

Komple Paslanmaz Çelik Santrifüj Pompada Yerli İmza ETNA KO ST Serisi

ETNA, konfor ve hijyene yönelik beklentileri karşılamak adına su ile temas eden tüm yüzeyleri AISI304 kalite komple paslanmaz çelikten oluşan yerli üretim KO ST serisi pompa ve hidroforları sektöre ve son kullanıcılara sunmaktan memnuniyet duymaktadır.

Yerli üretimin avantajları; istenilen adetlerde hızlı teslimat, ürün ve yedek parçaların çok ekonomik fiyatlar ile müşterilere sunulmasıdır.

KO ST serisi santrifüj pompalar ile yüksek teknoloji, verimlilik, dayanıklılık ve kolay bakım imkânı bir arada sunulmaktadır.

KO ST Serisinin Öne Çıkan Temel Özellikleri

 • Suyla temas eden tüm yüzeyler AISI304 kalite paslanmaz çelik olup, kompakt yapılı, yüksek verimli pompalardır.
 • Pompa fan ve difüzörün AISI304 kalite paslanmaz çelik malzemeden üretilmiş olması ve geliştirilmiş hidrolik tasarım, pompadan yüksek verim elde edilmesini sağlamaktadır.
 • Uluslararası standartlara uygun ETNA üretim kalitesi, paslanma ve aşınmalara karşı yüksek dayanımı garanti etmektedir.
 • Malzeme ve imalat hatalarına karşın 5 yıl garanti

Dik milli çok kademeli komple paslanmaz çelik KO ST serisi santrifüj pompalar; tek pompada maksimum 28 m³/saat debi ve 220 mSS basınç değeri ile değişken koşul ve gereksinimlere cevap verebilecek 5 farklı anma debisinde 50’ yi aşkın alt modelde üretilmekte olup, konutsal ve ticari uygulamalarda gerekli basınçlı su temini, su arıtma, yıkama sistemlerinde ekonomik ve güvenilir çözümler olarak öne çıkmaktadır.

HF KO ST serisi frekans sürücülü hidrofor sistemleri; pompaların gün içerisinde değişken kapasite ihtiyaçlarına cevap verebilmesi ve gerekmediği durumlarda pompaların yüksek kapasitede çalışmaması için pompa devrini otomatik olarak değiştiren, pompa motoru üzerine takılan Hydrokon entegre frekans kontrol sürücüsü sistemine sahiptir.

Hydrokon sürücülü frekans kontrollü hidrofor sistemleri ile talep edilen değişken miktarda suyun istenilen sabit basınçta sağlanması garanti edilmiş olup, böylelikle kullanıcılara kesintisiz bir konfor sunulmaktadır. Yeni nesil IE3 motorlu frekans kontrollü HF KO ST serisi hidrofor sistemlerinin kullanımı ile klasik hidrofor sistemlerine oranla işletim giderleri minimize edilmektedir.

ETNA HF KO ST Frekans Kontrollü Hidrofor Sistemlerinin Öne Çıkan Teknik Özellikleri

 • Tek pompalıdan dört pompalıya kadar hidrofor sistemleri,
 • Hydrokon frekans sürücüsü sayesinde, yumuşak kalkış ve duruş ile mekanik zorlanmalara karşı yüksek dayanım ve çok daha uzun ömür garantisi sağlanmaktadır.
 • Elektronik düşük akım koruması sayesinde susuz çalışmaya karşı koruma sağlamakta, ikinci koruma olarak seviye flatörü, depoda su bittiğinde hidroforun susuz çalışmasını önlemektedir. Depo dolduğunda hidrofor otomatik olarak çalışmaya devam etmektedir.
 • Pompalar için eş yaşlandırma imkânı.
 • Gerilim koruma; alt ve üst voltaj sınırlandırma
 • Akım koruma; düşük ve yüksek akım koruması
 • Faz eksikliği ve faz sıra hatası koruması.
 • Pompa hazır, devrede ve hata durumlarını ekrandan izleyebilme özelliği
 • Elektrostatik toz boya kaplamalı çelik şase kaidesi ve vibrasyon takozları cihazın zemine kolayca sabitlenmesini sağlarken titreşimi engellemektedir.
Modeller KO ST 5/8/12/16/20
Maksimum Debi 28 m3/h
Maksimum Basınç 220 mSS
Pompa Gövdesi AISI304 Paslanmaz Çelik
Fan ve Difüzör AISI304 Paslanmaz Çelik
Pompa Mili AISI420 Paslanmaz Çelik
Mekanik Salmastra Karbon / Seramik / EPDM
Akışkan Sıcaklığı 0- 80 °C
Bağlantı Çapı 1″ & 2″
Basınç Sınıfı PN16 & PN25
Azami Ortam Sıcaklığı 40 °C
Koruma Sınıfı IP54
İzolasyon Sınıfı F
Motor 3*400V-50 Hz
Akışkan Niteliği Temiz, katı partikül içermeyen, kimyasal olarak nötr su.

Su teknolojileri alanında 40 yılı aşkın tecrübesiyle faaliyet gösteren ve yeniliklere öncülük eden ETNA; gelişmiş pompa özelliklerini yenilikçi teknoloji ile buluşturarak kaliteli, güvenilir, enerji verimliliği yüksek, çevreye duyarlı ürünler sunma vizyonu ile ilerlemekte, Türkiye’de ve dünyanın pek çok ülkesinde tercih edilerek güvenle kullanılmaktadır.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

101. Sayımız Yayında
%d blogcu bunu beğendi: