Mechanic Dergi

Enerji ve Tesisat Sektörünün En İyi İçerik Kaynağı

Joseph Le Mer Sermeta’ nın kurucusu Gassero’ yu Ziyaret Etti

2 Dakika Okuma

Paslanmaz çelik yoğuşmalı ısı eşanjörleri üzerine dünya lideri olan, Sermeta kurucusu Joseph Le Mer ve Sermeta’dan 10 kişilik Arge ve satış ekibi Gassero’ yu ziyaret etti. Ziyaretin amacı ise Gassero’nun geliştirdiği yeni ürünlerini incelenmesi ve iş birliğinin arttırılması için imkanların değerlendirilmesi idi.

Sermeta firmasının eşanjörleri Gassero yer tipi ve duvar tipi yoğuşmalı kazanlarda kullanmaktadır. Senelerden beri Gassero tarafından kullanılan eşanjörlerin Arge ekibi ile Gassero Arge ekibi bir araya geldi ve toplantıda yeni ürünler için ihtiyacı olan tasarımlar, ürün geliştirmesi ve yeni seri eşanjör için gereken ihtiyaçlar konusunda karşılıklı fikir alışverişinde bulundu.

Ziyaret esnasında Sermeta ekibi için önce bir tanıtım semineri düzenlenmiştir, ardından yeni Arge projeleri ve imalat komponentleri tanıtılmış,  fabrika kısmına geçilerek üretim bantları, montaj hatları ve test standı gösterilmiştir.

Üretimi gördüklerinde ve testlere şahit olduklarında ise markaya güvenlerinin perçinlendiğini, firmamızı oldukça yenilikçi bulduklarını belirttiler. Teknik seminerden ve fabrika gezisinden oldukça memnun kaldıklarını belirterek teşekkürlerini sunmuşlardır.

Enerjiyi en iyi şekilde kullanmak üzere yenilikçi yaklaşımı ve yeni ürünleri ile dünyada lider firma olan Sermeta, Gasser firmasının bakış açısının ve ürünlerinin kendine çok yakın bulduğunu ve her iki firmanın da daha yeşil bir dünya için teknolojik ürünlerin ürettiklerini belirtiler.

Bir Cevap Yazın