Johnson Controls Hitachi Türkiye Ülke Müdürü Bahadır Kocaaslan Oldu

Johnson Controls Hitachi Türkiye Ülke Müdürü Bahadır Kocaaslan Oldu

google-news

Johnson Controls Hitachi Türkiye’ye ülke müdürü olarak atanan Bahadır Kocaaslan, 20 yılı aşkın ürün, satış ve kanal yönetimi deneyimine sahip. Farklı görevlerde bulunduğu HVAC sektöründe başarılı çalışmalara imza atan Kocaaslan, Koç Üniversitesi’nde MBA yaptı.

Yeni görevi hakkında değerlendirmede bulunan Bahadır Kocaaslan; “Dünyanın 150’den fazla ülkesinde, 15 bin çalışanı ve 24 üretim tesisi ile iklimlendirme sektö­ründe faaliyet gösteren bu güçlü firmaya ve ekibe Ülke Müdürü olarak katıldığım için çok mutluyum. Hitachi ve York markaları ile Türkiye iklimlendirme pazarında sahip olduğumuz konumu her geçen gün daha yukarıya taşıyarak, markalarımızın pazardaki büyüme trendini sürdürmesine katkıda bulunacağıma inanıyorum” dedi.

20 yılı aşkın süredir HVAC sektöründe sürdürdüğü kariyerine bundan sonra Johnson Controls Hitachi Türkiye Ülke Müdürü olarak devam edecek olan Kocaaslan’a yeni görevinde üstün başarılar dileriz.

Johnson Controls-Hitachi Klima

Johnson Controls-Hitachi Klima, Ekim 2015’te Johnson Controls International plc ve Hitachi Appliances, Inc.’in (şimdi Hitachi Global Life Solutions, Inc.) ortak girişimi olarak kurulmuş küresel bir klima üreticisidir. 15 bin çalışanı ile dünya çapında konut ve ticari binalar için kaliteli ürünler, hizmetler ve çözümler üreten Johnson Controls-Hitachi Klima, teknoloji ve inovasyonla desteklenen, kanalsız çözümlerden soğutma gruplarına ve HVAC oda iklimlendirme sistemlerine kadar, dünyadaki çeşitli HVAC ürünleriyle müşteri beklentilerine yanıt veriyor.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

119. Sayımız Yayında.